dancing with the stars 13

"Taniec z gwiazdami". Wiktoria Omyła nie może się pogodzić z odpadnięciem z programu. Taneczna partnerka Łukasza Płoszajskiego mówi wprost: "Żenada"

Wciąż nie milkną echa po pierwszym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami", z którego - zdaniem wielu - niesłusznie odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. Tancerka w jednym z najnowszych wywiadów postanowiła odnieść się do swojego występu w tanecznym show. Ewidentnie nie może się pogodzić z tym, że to właśnie ona i jej taneczny partner odpadli już w pierwszym odcinku programu.

31.08.2022Taniec z gwiazdami

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami". Tak mieszkają uczestnicy najnowszej edycji programu! Niektórzy z nich spokojnie mogliby zorganizować u siebie kolejny odcinek show!

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" budzi ogromne zainteresowanie wśród widzów, którzy żywo interesują się życiem występujących na parkiecie gwiazd. Praktycznie wszyscy uczestnicy show chętnie się dzielą za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko postępami z tanecznych treningów, ale i tym, jak mieszkają. Domy niektórych z nich przypominają prawdziwe pałace! Zobaczcie, jak się urządziły gwiazdy 13. edycji "Dancing with the Stars"!

12.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 1. Tańczącym celebrytom najbardziej kibicowali bliscy. Karolina Pisarek, Krzysztof Rutkowski, Michał Mikołajczak - kto trzymał za nich kciuki?

Pierwszy odcinek nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami" przysporzył widzom wiele emocji. Celebryci dali z siebie wszystko, by pokazać na parkiecie swoje taneczne umiejętności. Za ich powodzenie w programie najmocniej kciuki trzymali ich bliscy. Kto kibicował gwiazdom takim jak Karolina Pisarek, Krzysztof Rutkowski i Michał Mikołajczak w pierwszym odcinku programu? Sprawdź w naszej galerii!

01.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13". Krzysztof Rutkowski się nie popisał na parkiecie? Tak wyglądały pląsy najsłynniejszego detektywa. Publikujemy zdjęcia z programu

Nie milkną echa po 1. odcinku 13. edycji programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the start". Zdaniem wielu fanów tanecznego show, najgorzej wypadł najsłynniejszy detektyw w Polsce - Krzysztof Rutkowski. Czy faktycznie było tak źle? W galerii publikujemy zdjęcia z występu Krzysztofa Rutkowskiego i Sylwii Madeńskiej!

30.08.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami" Łukasz Płoszajski i Krzysztof Rutkowski uratowali porwane dziecko! Niezwykła historia uczestników "Dancing with the Stars"

Obecnie Łukasz Płoszajski i Krzysztof Rutkowski przygotowują się do zbliżającej się wielkimi krokami 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Okazuje się jednak, ze uczestnicy najnowszej odsłony tanecznego show znają się od wielu lat. Swego czasu brali razem udział w akcji odszukania porwanego dziecka. Co wiadomo o tej sprawie?

19.08.2022Dancing with the stars

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×