"Dancing With The Stars" 14.11.2014, FINAŁ. Wygrali Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terazzino

Zobacz, co wydarzyło się w finale 2. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"!

Multimedia

Finał rozpoczął się występem wszystkich dwunastu gwiazd i ich tancerzy 2. edycji "Dancing with the stars. Tańca z gwiazdami". Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz przypomnieli, że w finale liczą się tylko głosy widzów. To oni decydują, kto wygra.

Pierwszy taniec konkursowy to ten, który najbardziej przypadł do gustu finalistkom podczas trwania programu. Anna Wyszkoni wybrała walca angielskiego w stylu american smooth, którego zatańczyła do utworu "New York" Alicii Keys. Michał Malitowski stwierdził, że występ Anny i Jana była "jak marzenie". Jurorzy przyznali parze najwyższe możliwe noty. Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terazzino zaprezentowali się w tańcu współczesnym do piosenki "Napraw" zespołu Lemon. Jurorzy docenili bliskość, jaką było widać podczas występu. - Jesteś o 11 tygodni lepsza. Jesteś magiczna - powiedziała Iwona Pavlović. Para również otrzymała same dziesiątki.

CZYTAJ TAKŻE: REKORDOWA OGLĄDALNOŚĆ PÓŁFINAŁU "DANCING WITH THE STARS" "DANCING WITH THE STARS". ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA PÓŁFINAŁOWEGO! [GALERIA]

Po pierwszym tańcu, w głosowaniu publiczności różnicą 30 procent głosów prowadziła Ania. Następnie, walca wiedeńskiego w rytm "Time to say goodbye" Andrea Bocelliego i Sary Brightman zatańczyli Rafał Maślak, Jasiek Mela, Marcin Miller, Misiek Koterski, Artur Dziurman i Mateusz Banasiuk wraz ze swoimi partnerkami z programu.

Drugi taniec konkursowy wybrali jurorzy. Ania zatańczyła salsę w rytm "Hips don't lie" Shakiry, a Agnieszka paso doble do utworu "Dirty Diana" Michaela Jacksona. Jurorzy byli zachwyceni, ale po występie Agnieszki mieli lekki niedosyt. Po ich ocenach, to Ania wysunęła się na prowadzenie. Jednak w głosowaniu widzów, przepaść między parami zmniejszyła się.

Następne na parkiecie pojawiły się Honorata Skarbek, Marta Wierzbicka, Joanna Orleańska i Marcelina Zawadzka wraz ze swoimi tanecznymi partnerami. Zatańczyły cha-chę w rytm piosenki "Can't touch this" MC Hammera.

CZYTAJ TAKŻE: MICHAŁ MALITOWSKI: FINALISTKI "TAŃCA Z GWIAZDAMI" Z POWODZENIEM PODBIŁYBY AZJĘ ANIA WYSZKONI I AGNIESZKA SIENKIEWICZ ĆWICZĄ PRZED FINAŁEM "TAŃCA Z GWIAZDAMI" [WIDEO]

Przyszedł czas na freestyle. Ania i Jan zatańczyli do kompilacji utworów Whitney Houston. Podczas występu jurorzy dostrzegli american smooth, cha-chę, rumbę i walca wiedeńskiego. Zaznaczyli też, że para pięknie opowiedziała tańcem historię. Taniec ocenili na 40 punktów.

Aga i Stefano zaprezentowali freestyle do muzycznego motywu przewodniego z filmu "Piraci z Karaibów". - Wszystko jest warte dzisiaj finału! - zaznaczył Andrzej Grabowski. Iwona Pavlović wskazała także, że w tańcu widać było także żart, humor i miłość. Jurorzy ponownie pokazali cztery dziesiątki.

Przed ogłoszeniem wyników na scenie pojawili się zwycięzcy konkursu filmowo-tanecznego - formacja taneczna z Oświęcimia, a następnie "My heart will go on" zaśpiewała Sylwia Grzeszczak i chór Sound'n'Grace.

2. edycję programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wygrali Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terazzino!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×