"Dancing With The Stars" 17.10.2014, odcinek 7. Z programu odpadły dwie pary!

Sprawdź, co wydarzyło się w 7. odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"!

Multimedia

W 7. odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" gwiazdy ponownie zatańczyły ze swoimi "starymi" partnerami. Każdy opowiedział też o miejscu, w którym czują się najlepiej. Co zatańczyli?

Para 12. Jan Mela i Magdalena Soszyńska-Michno

Program rozpoczęło tango argentyńskie zatańczone do utworu "All of me" z repertuaru Johna Legenda. Zdaniem Michała Malitowskiego, wielkie brawa należą się Jaśkowi za to, że nauczył się kolejnej choreografii. Zaznaczył jednak, że w tańcu zabrakło "serducha". Beata Tyszkiewicz stwierdziła tylko: "Panie Jaśku, poszedł Pan w tango!". Iwonie Pavlović zabrakło spięcia w ciele Janka.

Jasiek i Magda otrzymali 6+5+8+5 = 24 punkty

Para 7. Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino

Para zatańczyła quickstepa w rytm "I want you back" zespołu Jackson 5. "Absolutnie cudowny, fantastyczny pomysł" - zaczęła komentarz Iwona Pavlović. Dodała jednak, że zauważalne były zgrzyty podczas tańca z "ramą", co nie zmienia faktu, że u Agnieszki najlepsza jest płynność ruchu. Andrzej Grabowski wskazał, że para opowiedziała historię, która mu się bardzo podobała.

Agnieszka i Stefano otrzymali 9+8+8+6 = 31 punktów

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS" 10.10.2014, ODCINEK 6. KTO ODPADŁ Z PROGRAMU? EWA FARNA WYSTĄPI W "DANCING WITH THE STARS" [WIDEO]

Para 8. Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska

Cha-cha do hitu Carly Rae Jepsen "Call me maybe" niestety nie zachwyciła jury. Michał Malitowski zauważył, że Rafał gubił rytm podczas tańca. Nie zgodziła się z tym Beata Tyszkiewicz, która stwierdziła, że ponieważ wszyscy klaskali - było rytmicznie.

Rafał i Agnieszka otrzymali 8+6+8+6 = 28 punktów

Para 11. Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak

Para zatańczyła jive do utworu znanego z serialu "Przyjaciele" - "I'll be there for you" z repertuaru zespołu The Rembrandts. "Oprócz tego, że Pani mi się podoba, podoba mi się to, że Pani jest radosna w tych tańcach. Że Pani się cieszy, że tańczy" - zaznaczył Andrzej Grabowski. Iwona Pavlović zdradziła natomiast, że bardzo chciałaby zobaczyć "kaloryfer" Rafała. Dodała, że Marcelina rozkwita jak frezja.

Marcelina i Rafał otrzymali 9+10+10+8 = 37 punktów

Para 2. Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz

W rytm piosenki "Chodź, przytul, przebacz" Andrzeja Piasecznego, para zatańczyła walca wiedeńskiego. Michał Malitowski po raz kolejny zaznaczył, ze Mateusz tańczy najlepiej z panów-gwiazd w 2. edycji programu. Według Beaty Tyszkiewicz publiczności najbardziej podoba się, gdy kobieta ma piękną suknię jak Hania, a mężczyzna "poniewiera" nią na parkiecie.

CZYTAJ TAKŻE: MARCELINA ZAWADZKA I RAFAŁ MASERAK TAŃCZĄ ROCK AND ROLLA! [WIDEO] WYPADEK NA PRÓBIE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"! JAK KLIMENT Z PODBITYM OKIEM [ZDJĘCIA]

Mateusz i Hania otrzymali 8+9+9+7 = 33 punkty

Para 4. Marcin Miller i Nina Tyrka

Para zatańczyła paso doble do piosenki "Eye of the Tiger" zespołu Survivor. Iwona Pavlović i Michał Malitowski postanowili zaprezentować, jak powinny wyglądać pośladki w paso doble. Jurorka wskazała, że Marcin nie do końca stosuje się do tego.

Marcin i Nina otrzymali 8+7+8+6 = 29 punktów

Para 9. Anna Wyszkoni i Jan Kliment

Utwór "Nad przepaścią", do którego para zaprezentowała taniec współczesny, zaśpiewał osobiści Piotr Cugowski. Według Michała Malitowskiego, Ani powinna się rozluźnić i dać upust emocjom. Zdaniem Andrzeja Grabowskiego, taniec przypominał figury gimnastyczne, a nie taniec.

Ania i Jan otrzymali 9+10+10+8 = 37 punktów

Po tańcach indywidualnych na scenie pojawiła się Ewa Farna, która zaśpiewała swój przebój "Tajna misja". Po występie przyszedł czas na turniej rock and rolla, podczas którego wszystkie pary na raz tańczyły na parkiecie. Jurorzy po kolei eliminowali tych, którzy tańczyli najsłabiej. Jako pierwsi opuścili parkiet Rafał i Agnieszka, a następnie: Jasiek i Magda, Marcin i Nina, Ania i Jan, Agnieszka i Stefano, Marcelina i Rafał. Najwięcej punktów od jurorów otrzymali Mateusz i Hania.

Po podliczeniu wszystkich not, najlepiej wypadli Marcelina i Rafał. Zagrożone miejsca zajęli Rafał i Agnieszka oraz Jasiek i Magda. Po dodaniu do tego głosów widzów, w 7. odcinku 2. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odpadły pary: Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska. ====

Zobacz ZDJĘCIA z 7. odcinka "Tańca z gwiazdami"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×