"Dancing With The Stars" 18.03.2016, odcinek 3. Odpadli Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka [ZDJĘCIA]

W trzecim odcinku "Dancing With The Stars" nie brakowało emocji. Z programem pożegnali się Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka.

Multimedia

Na pierwszy ogień trzeciego odcinka poszli Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz, którzy zaprezentowali paso doble. Iwona Pavlović była zachwycona, jednak dodała, że zauważyła kilka błędów w tańcu boksera. Beata Tyszkiewicz i Andrzej Grabowski zgodnie twierdzili, że na ten taniec można było patrzeć bez końca. Para zdobyła 36 punktów.

CZYTAJ TAKŻE:
"DANCING WITH THE STARS". IZU UGONOH I HANNA ŻUDZIEWICZ TRENUJĄ PASO DOBLE [WIDEO+ZDJĘCIA]
"DANCING WITH THE STARS". KASIA STANKIEWICZ I TOMEK BARAŃSKI ZATAŃCZĄ WALCA DO HITU "ORŁA CIEŃ" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Następnie walca angielskiego do hitu "Orła cień" zatańczyli Kasia Stankiewicz i Tomasz Barański. Wokalistka zaczęła występ oczywiście od śpiewu. Michał Malitowski wyznał, że w tańcu Kasi zabrakło mu spokoju i płynnego przejścia, ale zaznaczył, że jak na trzeci odcinek był to świetny występ. Iwona Pavlović doceniła, że artystka w tańcu pokazała swoją subtelność. Para zdobyła 33 punkty.

Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska zatańczyli cha chę. - Jesteś muzykalnie nieskoordyonowany - zaczął swoją ocenę Michał Malitowski. Pozostali jurorzy zgodzili się z opinią Michała i przyznali Agnieszce i Nikodemowi 25 punktów.

W walcu wiedeńskim zaprezentowali się Anna Karczmarczyk i Jacek Jeszke. - A ty, Aniu, jak ta piękna laleczka, dałaś się Jackowi pociągnąć za sznurki - zachwycała się Iwona Pavlović. Beata Tyszkiewicz natomiast oczekiwała, że Jacek będzie w tańcu bardziej delikatny i jako jedyna przyznała 9 punktów. - Tak wygląda walc wiedeński - ocenił Michał Malitowski. Para zdobyła 39 punktów.

Kolejni na parkiecie pojawili się Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa, którzy zatańczyli jazz i zachwycili wszystkich akrobatycznymi wstawkami. Rafał i Walerija otrzymali 36 punktów.

CZYTAJ TAKŻE:
"DANCING WITH THE STARS" ODCINEK 2. ODPADLI DOROTA CHOTECKA-PAZURA I ROBERT KOCHANEK [ZDJĘCIA]
EMISJA 4. ODCINKA "DANCING WITH THE STARS" ODWOŁANA! SPRAWDŹ, DLACZEGO!

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko zatańczyli jive'a. Michał Malitowski stwierdził, że u Asi cały czas brakuje feelingu, a sam występ był dość monotonny. Iwona Pavlović zauważyła, że aktorka miała "bardzo słabe nogi" w tańcu. Jury oceniło występ na 30 punktów.

Para numer 4 czyli Julia Wróblewska i Jan Kliment zatańczyła walca angielskiego. Jurorzy znowu byli podzieleni w ocenie. Iwona i Michał widzieli sporo mankamentów, Beata i Andrzej zaś zachwalali występ. Julka i Jan dostali 32 punkty.

W fokstrocie zaprezentowali się Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka. Michał Malitowski docenił partnerowanie, ale zauważył, że aktor ma jeszcze problem z ramą. Andrzej Grabowski natomiast przyznał, że chciałby mieć taką ramę jak Waldemar. Ocena: 34 punkty.

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak poruszyli wszystkich swoim tangiem. Iwona Pavlović nie mogła przestać zachwycać się tym występem i musiała przytulić się do aktorki. - Pani jest tak wzruszająca (...) Jak pani zostanie sobą, to ma pani wszystkich u swoich stóp - powiedziała Beata Tyszkiewicz. Jurorom nie pozostało nic innego niż przyznać 40 punktów.

Przed ogłoszeniem wyników na scenie pojawiła się Beata Kozidrak

Z "Dancing With The Stars" odpadli Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×