"Dancing With The Stars" 19.09.2014, odcinek 3. Odpadła para Artur Dziurman i Walerija Żurawlewa

W trzecim odcinku drugiej edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odpadła para Artur Dziurman i Walerija Żurawlewa.

Multimedia

Trzeci odcinek "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" upłynął w rytmach latino. Program rozpoczął się od występu jurora show: Michała Malitowskiego, który zatańczył ze swoją partnerką.

Para 7. Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino

Para zatańczyła rumbę do utworu "Besame mucho". Iwona Pavlović była zachwycona, że Agnieszka cała poddała się w tym tańcu Stefanowi, gdyż jest on mistrzem "osadzania partnerki na parkiecie". Andrzej Grabowski wyznał, że kiedyś nie lubił rumby, a teraz polubił. Michał Malitowski docenił figury, jakie para wykonała w tańcu, jednak miał zastrzeżenia do niektórych ruchów. Beata Tyszkiewicz skwitowała występ: czerwona suknia, namiętność, kobieta, mężczyzna i "Besame mucho".

Para zdobyła 10+8+10+ 7 = 35 punktów.

Para 8. Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska

Para zatańczyła sambę do utworu "Livin' la vida loca" Ricky'ego Martina. Andrzej Grabowski zauważył rozwój Rafała Maślaka. Michał Malitowski powiedział, że Maślak zatańczył trochę lepiej sambę niż rumbę tydzien wcześniej. Mimo że Mister Polski na początku wypadł z rytmu, to uratował dalszą część występu.

Para zdobyła 8+5+7+5 = 25 punktów

CZYTAJ TAKŻE: CO AGNIESZKA SIENKIEWICZ I STEFANO TERRAZZINO ZATAŃCZĄ W 3. ODCINKU "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"? [WIDEO] WIECZÓR LATINO W "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [wideo]

Para 10. Artur Dziurman i Walerija Żurawlewa

Para zatańczyła cha-chę do utworu "Smooth" Carlosa Santany. Iwona Pavlović stwierdziła, że Artur po ostatnim odcinku "podniósł się", jednak wyznała, że w cha-chy nie podobają jej się mężczyźni, którzy nie są tancerzami. Beata Tyszkiewicz powiedziała, że Dziurman jest w czepku urodzony, że ma taką partnerkę w programie.

Para zdobyła 8+4+7+7=26 punktów.

Para 11. Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak

Para zatańczyła rumbę do utworu "Maria Maria" Carlosa Santany. Michał Malitowski wyznał, że Marcelina zatańczyła bosko. Juror podsumował występ, że "rośnie czarny koń w programie". Beata Tyszkiewicz była zachwycona występem.

Para zdobyła 10+10+10+9 = 39 punktów.

Para 6. Michał Koterski i Janja Lesar

Para zatańczyła salsę do utworu "Copacabana" Barry'ego Manilowa. Michał Malitowski zauważył, że Koterski ma w sobie wielką determinację. Beata Tyszkiewicz powiedziała, że Michał jest lekiem na całe zło i jest chwilą radości. Iwona Pavlović wyznała, że to był najlepszy taniec Michała i rzuciła mu wyzwanie. Jeśli w następnym tygodniu aktor zatańczy tak, że jurorce "opadnie szczęka" to da mu 10 punktów i po programie zaprosi go na kolację.

Para zdobyła 8+4+7+5 = 24 punkty.

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS" ODCINEK 2. ODPADŁA PARA HONORATA SKARBEK I KAMIL KUROCZKO "DANCING WITH THE STARS" 5.09.2014, ODC. 1: ODPADŁA PARA MARTA WIERZBICKA I ŁUKASZ CZARNECKI

Para 4. Marcin Miller i Nina Tyrka

Para zatańczyła cha-chę do utworu "Guantanamera". Michałowi Malitowskiemu zabrakło izolacji w tańcu Marcina. Beata Tyszkiewicz stwierdziła, że Nina jest półkubanką z małżeństwa z Agustinem Egurrolą i ostrzegła Millera, aby uważał na Tyrkę, która mogłaby go wywieźć na Kubę.

Para zdobyła 7+6+7+6=26 punktów.

Para 12. Jan Mela i Magdalena Soszyńska-Michno

Para zatańczyła rumbę do utworu "Hero" Enrique Iglesiasa. Iwona Pavlović wzruszyła się na występie Janka i Magdy. Jurorka ze łzami w oczach wyznała, że niesamowitym wyczynem jest fakt, że Janek tańczy. Michał Malitowski nie chciał nic więcej dodawać po komentarzu swojej poprzedniczki.

Para zdobyła 8+10+10+6 = 34 punkty.

Para 9. Anna Wyszkoni i Jan Kliment

Para zatańczyła sambę do tworu "Mas que nada" Sergio Mendesa. Andrzej Grabowski zarymował "miło popatrzeć, jak Ania Wyszkoni z Janem Klimentem na parkiecie goni". Michał Malitowski powiedział, że Ania jest grzeczna do czasu i był zachwycony występem.

Para zdobyła 10+9+10+9 = 38 punktów.

Para 2. Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz

Para zatańczyła paso doble do utworu "Don't let me be misunderstood" The Animals. Michał Malitowski stwierdził, że Mateusz "zabił byka w tańcu" - tak, jak powinno to być w paso doble. Iwona Pavlović była zachwycona występem Mateusza i podejrzewała, że jako dziecko tańczył tańce towarzyskie. Jurorka podsumowała, że było to przyzwoite i poprawnie zatańczone paso doble.

Para zdobyła 9+8+8+8 = 33 punkty.

Para 3. Joanna Orleańska i Przemysław Modrzyński

Para zatańczyła cha-chę do utworu "Let's get loud" Jennifer Lopez. Andrzej Grabowski stwierdził, że Joanna zrobiła ogromny postęp. Michał Malitowski wyznał, że to był bardziej szalony występ aktorki.

Para zdobyła 9+4+7+6 = 26 punktów.

Przez problemy techniczne, jakie pojawiły się na początku programu swój występ powtórzył Michał Malitowski.

Po głosowaniu widzów w 2. odcinku 2. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odpadła para Artur Dziurman i Walerija Żurawlewa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×