"Dancing With The Stars" 30.10.2015, odcinek 8. Odpadli Małgorzata Pieńkowska i Stefano Terrazzino! [ZDJĘCIA]

Ósmy odcinek "Tańca z gwiazdami" za nami. Halloweenowa atmosfera udzieliła się uczestnikom i oczywiście nie zabrakło emocji. Sprawdźcie, co się działo!

Multimedia

Motywem przewodnim dzisiejszego odcinka było Halloween. Do tego uczestnicy tańczyli w trójkach, a do tego rywalizacja nabrała tempa i wszyscy musieli zmierzyć się z cha-chą! Jednym słowem - działo się! Jurorzy byli zgodni - złota dziesiątka trafiła do Eweliny Lisowskiej!

1. runda

Łukasz Kadziewicz, Agnieszka Kaczorowska i Nina Tyrka to pierwsze trio, które zaprezentowało się na parkiecie. Iwona Pavlović tak skomentowała występ Łukasza: byłeś ciągle na granicy rytmu, nie mogłeś wyrobić się ze wszystkimi krokami. Beata Tyszkiewicz dodała: mnie się bardzo podobało! Ale na dobrą sprawę występ zdominowała Nina Tyrka i jej koszula, w której w pewnym momencie zgubiły się guziki... Ekipa zgromadziła 37 punktów.

Małgorzata Pieńkowska, Stefano Terrazzino i Kamil Kuroczko zatańczyli do piosenki "Niech żyje bal". To był naprawdę wspaniały, piękny taniec. Zaskakuje mnie pani z każdym odcinkiem - powiedział Andrzej Grabowski, a nie ukrywająca wzruszenia Iwona Pavlović po prostu podziękowała za taniec. Trio zgromadziło 39 punktów!

Ewelina Lisowska, Tomasz Barański i Magdalena Soszyńska to kolejne trio, które pozamiatało parkiet. Ewelina, tańczysz z takimi tancerzami i od nich wcale nie odstajesz! - skomentował Michał Malitowski. Ekipa zdobyła 40 punktów!

Cleo, Jan Kliment i Walerija Żurawlewa zatańczyli quickstepa. Cleo, masz tyle wdzięku, tyle uroku, tyle delikatności w tańcu. Brawo! - powiedziała krótko Iwona Pavlović. Czesko-polsko-ukraińskie trio zgromadziło 38 punktów.

2. runda

Jako pierwsi w drugiej rundzie zaprezentowali się Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska, którzy zainspirowali się "Upiorem w operze". To, co robiliście, było bardzo piękne - powiedział krótko Andrzej Grabowski. Punktacja pary: 38 punktów.

Jako kolejni zaprezentowali się Małgorzata Pieńkowska oraz Stefano Terrazzino, których zainspirowało "101 dalmatyńczyków". Para zdobyła 33 punkty.

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański jako "Piękna i Bestia"? Czemu nie?! Zachwycone jury przyznało parze ponownie 40 punktów!

Cleo i Jan Kliment zaprezentowali freestyle w rytm numeru Michaela Jacksona - "Thriller". To jest bomba. Masz swój styl, Cleo - powiedział Michał Malitowski. Para zdobyła 40 punktów!

Z programem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" pożegnali się Małgorzata Pieńkowska i Stefano Terrazzino!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×