"Dancing With The Stars" 3.10.2014. odcinek 5. Odpadła para Michał Koterski i Janja Lesar

W piątym odcinku drugiej edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odpadła para Michał Koterski i Janja Lesar.

Multimedia

W piątym odcinku uczestnicy opowiedzieli o swojej przygodzie w "Tańcu z gwiazdami" oraz doświadczeniu z tańcem. W trakcie trwania programu widzowie mogli również głosować na nowych tanecznych partnerów gwiazd.

Para 6. Michał Koterski i Janja Lesar

Para zatańczyła tango do utworu "I Follow River" z repertuaru Lykke Li. Michał Malitowski był zachwycony tańcem Koterskiego, który według jurora ma talent i jest naturszczykiem. Jednak brakowało mu trzymania ramy. Beata Tyszkiewicz zażartowała, że ta para mogłaby występować razem w cyrku.

Para otrzymała 5+3+10+5 = 23 punkty.

Podczas podawania punktacji Andrzej Grabowski dodał, że Michał jest najbardziej konsekwentnym uczestnikiem programu i nie zrobił żadnego postępu.

Para 2. Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz

Para zatańczyła quickstepa do utworu "Love Don't Come Easy". Do występu dołączył również...Krzysztof Ibisz. Iwona Pavlović była zachwycona, że Mateusz prowadził wąsko nogi - czyli tak jak należy w quickstepie. Jurorka dodała, że aktor jest najlepszym tancerzem wśród gwiazd. Andrzej Grabowski zaczął od zdania "Bardzo mi się podobał Krzysztof Ibisz w roli Ojca Mateusza". Występ pary oczywiście zachwycił jurora.

Para otrzymała 8+8+8+10 = 34 punkty.

Para 7. Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino

Para zatańczyła pasodoble do utworu "Dirty Diana" z repertuaru Michaela Jacksona. Michał Malitowski był pod wrażeniem pasji, z jaką aktorka weszła w ten taniec. "Rewelacja" - podsumował juror. Beata Tyszkiewicz dodała, że patrzyła tylko na Stefano, ale był to wspaniały występ.

Para zdobyła 9+10+10+10 = 39 punktów.

CZYTAJ TAKŻE: REWOLUCJA W DZISIEJSZYM "DANSING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" - WIDZOWIE WYBIORĄ GWIAZDOM NOWYCH TANCERZY AGNIESZKA KACZOROWSKA POJAWI SIĘ NAGO W "DANCING WITH THE STARS"

Para 4. Marcin Miller i Nina Tyrka

Para zatańczyła rumbę do utworu "Księżniczka" Sylwii Grzeszczak. Iwona Pavlović przyznała, że pierwszy raz w życiu poza występem na parkiecie wzięła pod uwagę również doświadczenie życiowe i pomimo że sam występ muzyka była słaby, to jednak wyglądał pięknie i spokojnie na parkiecie. Andrzej Grabowski wyznał, że Miller ma szczęście, że tańczy z Niną, która rusza się jak kot, zaś Marcin jest sztywny. Muzyk dodał, że również jest zadowolony, że jego partnerką jest Tyrka.

Para otrzymała 5+8+7+7 = 27 punktów

Para 11. Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak

Para zatańczyła taniec współczesny do utworu "Let Her Go" z repertuaru Passenger. Michał Malitowski przyznał, że w tańcu współczesnym bardzo ważna jest technika i to wyszło, ale równie ważna jest ekspresja, a to według jurora, jest drugie imię Marceliny. Beata Tyszkiewicz powiedziała, że podobało jej się zgranie tej pary i przyznała, że chciałoby się na nich patrzyć jeszcze i jeszcze.

Para otrzymała 9+10+9+10 = 38 punktów.

CZYTAJ TAKŻE: ANIA WYSZKONI W SEKSOWNEJ KREACJI Z 4. ODCINKA "DANCING WITH THE STARS" [ZDJĘCIA] "DANCING WITH THE STARS" 26.09.2014, ODCINEK 4. ODPADŁA PARA JOANNA ORLEAŃSKA I PRZEMYSŁAW MODRZYŃSKI

Para 8. Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska

Para zatańczyła walca wiedeńskiego do utworu "Bed of Roses". Andrzej Grabowski wyznał, że musztra Agnieszki Kaczorowskiej pomogła Maślakowi. Jurorowi jednak przeszkadzało, że każda z figur jest poprawnie wykonana, ale jednak nie są połączone w całość. Iwona Pavlović przyznała, że Rafał jest dowodem na prawdziwość słów, że "talent to praca". Jurorka była pod wrażeniem występu Mistera Polski, który do tej pory nie był przez nią pozytywnie oceniany.

Para otrzymała 6+8+7+8 = 29 punktów

Para 9. Anna Wyszkoni i Jan Kliment

Para zatańczyła walca w stylu american smooth do utworu "Empire State of Mind" Alicii Keys. Publiczność oszalała po występie. Michał Malitowski był pod wrażeniem umiejętności Ani, która tańczy bardzo krótko. Beata Tyszkiewicz pochwaliła kreację Wyszkoni. Jurorka wyznała, że dzięki sukni Ani i perfekcji Jana para wyglądała jakby tańczyła na lodzie.

Para otrzymała 10+10+910 = 39 punktów.

Para 12. Jan Mela i Magdalena Soszyńska-Michno

Para zatańczyła taniec współczesny do utworu "Beautiful" Christiny Aguilery. Iwona Pavlović wyznała, że jej serce znowu bije do Jaśka. Jurorka zwróciła uwagę, że taniec jest bardzo intymny i otworzenie się w taki sposób, jak Mela zasługuje na brawa. Andrzej Grabowski powiedział, że była to pięknie opowiedziana bajka.

Para otrzymała 7+8+8+9 = 32 punkty.

Po występach wszystkich par na scenie przyszła pora na taniec dwóch drużyn pod dowództwem Agnieszki Sienkiewicz i Ani Wyszkoni.

Drużyna Ani Wyszkoni zatańczyła latino freestyle do hitu Shakiry "Loca". Michał Malitowski docenił taniec pań w tym występie.

Drużyna otrzymała 9+8+10+8 = 35 punktów

Ekipa Agnieszki Sienkiewicz również zatańczyła latino freestyle do utwaru "Waka Waka" Shakiry. Iwona Pavlović była zachwycona występem każdej z drużyn. Jurorka doceniła, że w tych tańcach każda osoba miała do pokazania to co umie najlepiej (Misiek Koterski został przywiązany do pala!).

Drużyna zdobyła 9+10+9+8 = 36 punktów.

Ilość punktów zdobytych po tym występie została dopisana do każdej pary z ekipy.

Po głosowaniu widzów w piątym odcinku 2. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odpadła para Michał Koterski i Janja Lesar

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×