"Dancing With The Stars" 5.09.2014; odc. 1: Odpadła para Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki

W pierwszym odcinku "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odpadła para Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki.

Multimedia

Pierwszy odcinek drugiej edycji "Dancing With The Stars" rozpoczął się wspólnym tańcem wszystkich tancerek i tancerzy programu. Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska ogłosili, że po raz pierwszy do show na stałe weszły tańce współczesne.

Para 4. Marcin Miller i Nina Tyrka

Para zatańczyła jive'a. Andrzej Grabowski powiedział, że było to bardzo dobre wykonanie. Iwona Pavlović była zadowolona, że to akurat Marcin Miller tańczył jako pierwszy. Jurorka pochwaliła również wyczucie rytmu muzyka. Beata Tyszkiewicz zapowiedziała, że da 9 punktów tej parze. Michał Malitowski ocenił, że był to dobry początek, a do tego tańca trzeba mieć do siebie dystans, tak jak w disco polo.

Anna Głogowska wyznała w red roomie, że tańczyła w teledysku Millera. Wyznanie to bardzo spodobało się muzykowi.

Para otrzymała: 8+7+9+6 = 30 punktów

Para 7. Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino

Para zatańczyła taniec współczesny. Michał Malitowski był pod wrażeniem tańca Agnieszki. Juror zwrócił uwagę na zmiany energetyczne oraz mnóstwo emocji, które aktora włożyła w to wykonanie. Beata Tyszkiewicz wyznała, że ma słabość do Stefano i dodała, że to trudne wejść w tę edycję tańcem współczesnym. Iwona Pavlović cieszyła się, że program idzie do przodu i wyznała, że pierwszy raz od wielu edycji jest pod takim wrażeniem występu z pierwszego odcinka. Andrzej Grabowski dodał, że jeśli taki poziom ma być w tym wydaniu show, to będzie to zdecydowanie najlepsza edycja "Dancing With The Stars".

Para otrzymała: 10+10+10+9 = 39 punktów

Para 8. Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska

Para zatańczyła charlestone. Iwona Pavlović była zachwycona pozytywnymi emocjami w tym wykonaniu i żałowała, że znowu nie ma, czego się czepić. Andrzej Grabowski spodziewał się czegoś innego i był zaskoczony, że zobaczył taki dobry i pozytywny taniec.

Para otrzymała: 9+5+8+6 = 28

CZYTAJ TAKŻE: OFICJALNE ZDJĘCIA PAR 2. EDYCJI "DANCING WITH THE STARS" [GALERIA] UCZESTNICY DRUGIEJ EDYCJI "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" NA RAMÓWCE POLSATU [ZDJĘCIA]

Para 11. Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak

Para zatańczyła walca angielskiego. Michał Malitowski wyznał, że linie w tańcu Marceliny były równie piękne, jak linie jej ciała. Juror dodał, że brakowało mu lekkości w tym tańcu. Beata Tyszkiewicz powiedziała, że Marcelina ma duże szczęście, że tańczy z Rafałem, zaś Andrzej Grabowski skwitował, że Zawadzka była dużo ładniejsza od Maseraka.

Para zdobyła: 9+7+9+7 = 32

Para 9. Anna Wyszkoni i Jan Kliment

Para zatańczyła salsę. Michał Malitowski był zachwycony poziomem tańca Ani. "Chica bonita" - podsumował juror. Andrzej Grabowski wywróżył finał tej parze. Iwona Pavlović zauważyła dwa ważne ruchy, które są dobrą wróżbą na przyszłość wokalistki w tym programie.

Para zdobyła: 10+9+10+10 = 39 punktów.

Para 2. Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz

Para zatańczyła foxtrota. Iwona Pavlović wyznała, że mogłaby się czepić kilku rzeczy, ale para kipiała taką dobrą energią, a Mateusz wykonał kilka najważniejszych kroków dla foxtrota prawidłowo. Beata Tyszkiewicz powiedziała, że nawet jeśli byłoby coś nie tak w tym wykonaniu, to Banasiuk tak potrafi zagrać, że potrafi tańczyć, że nikt tego nie zauważy.

Para zdobyła: 9+6+8+9 = 32 punkty.

CZYTAJ TAKŻE: MARTA WIERZBICKA O "TAŃCU Z GWIAZDAMI": PO TRENINGACH WRACAM Z OBOLAŁĄ GŁOWĄ I OD RAZU IDĘ SPAĆ [WIDEO] STEFANO TERRAZZINO: Z AGNIESZKĄ SIENKIEWICZ ŁĄCZY MNIE TEMPERAMENT I POCZUCIE HUMORU [WIDEO]

Para 5. Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki

Para zatańczyła pasodoble. Michał Malitowski zaczął od obalenia mitu, że kobieta w pasodoble powinna być bykiem i ta powinna zastosować Martę wcielić w rolę płachty. Andrzej Grabowski zazdrościł fruzyry Łukaszowi.

Para zdobyła: 8+4+8+5 = 25 punktów.

Para 6. Michał Koterski i Janja Lesar

Para zatańczyła walca wiedeńskiego. Iwona Pavlović oceniła, że Michał Koterski w tańcu będzie się rozwijał powoli. Beata Tyszkiewicz stwierdziła, że Misiek jest uroczy i bierze go w niewolę.

Para zdobyła: 7+3+10+4 = 24 punkty

CZYTAJ TAKŻE: MAMY ZDJĘCIA Z TRENINGU MARTY WIERZBICKIEJ I ŁUKASZA CZARNECKIEGO DO "DANCING WITH THE STARS" [GALERIA] MAMY WIDEO Z TRENINGU JANA MELI I MAGDY SOSZYŃSKIEJ-MICHNO DO "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"

Para Joanna Orleańska i Przemysław Modrzyński

Para zatańczyła rumbę. Andrzej Grabowski podsumował, że było pięknie. Michałowi Malitowskiemu brakowała jednej rzeczy: tańca. Według jurora Joanna wykonywała ruchy poprawnie, ale w ogóle nie było w tym wykonaniu emocji.

Para zdobyła: 8+6+8+5 = 27

Para 1. Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko

Para zatańczyła quickstepa. Beata Tyszkiewicz oceniła, że w jej poczuciu to był taniec, który ta para musiała zatańczyć, a niekoniecznie chciała. Iwona Pavlović powiedziała, że wykonanie było przyzwoite, ale "włosów jej nie urwało". Jurorka zaznaczyła, że Honorata powinna zwrócić uwagę na nogi i stopy, co Beata skwitowała, że rozwiązaniem może być długa suknia.

Para zdobyła: 8+5+8+6 = 27 punktów.

Para 10. Artur Dziurman i Walerija Żurawlewa

Para zatańczyła tango. Michał Malitowski podsumował: prawdziwy aktor, prawdziwy mężczyzna i prawdziwa tancerka, a jeśli Artur potrenuje dłużej, to dołącvy prawdziwy tancerz. Andrzej Grabowski tradycyjnie zarymował: Dziurman Artur tańczy jak tur.

Para zdobyła: 8+4+8+5 = 25 punktów.

Para 12. Jan Mela i Magdalena Soszyńska-Michno

Para zatańczyła cha-chę. Iwona Pavlović zgodziła się z tym, co powiedział Jan Mela, że taniec nie jest w nogach, a w sercu. Andrzej Grabowski zachęcał Melę, aby był bardziej radosny.

Para zdobyła: 8+6+8+5 = 27 punktów.

W 1. odcinku 2. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odpadła para Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    I już nie mam po co oglądać :(

    05.09.2014 22:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×