"Dancing with the stars". Sławomir i Kajra pożegnali przyjaciela! Krzysztof Szwed nie żyje! Współpracował m.in. z Krzysztofem Krawczykiem!

Sławomir i Kajra są w żałobie. Właśnie poinformowali, że odszedł ich wieloletni przyjaciel, producent muzyczny Krzysztof Szwed. Para opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis.

Multimedia

Sławomir i Kajra właśnie pożegnali swojego przyjaciela. Nie żyje Krzysztof Szwed, który jako pierwszy uwierzył w potencjał Sławomira oraz jego żony. Małżeństwo opublikowało w mediach społecznościowych poruszający wpis:

Dziś kręciliśmy Śląską Karuzelę z pękniętym sercem, zaciśniętym gardłem ale z uśmiechem i dobrą energią bo byś tego chciał. Kiedy poznaliśmy się 6 lat temu - to Ty byłeś pierwszym człowiekiem show-biznesu który w nas uwierzył. Dałeś nam szansę - dzięki której pięknie się rozwinęliśmy. DZIĘKUJEMY💔 Odszedł Krzysztof Szwed - wspaniały człowiek z otwartą głową i sercem, doskonałą intuicją. Świetny producent, Menager, przyjaciel pełen pasji, pomysłów ... zawsze nas rozśmieszający i mobilizujący do ciężkiej pracy ... i Mąż, Tato, Dziadek .... jesteśmy z Wami 💔 Kaganek jest w dobrych rękach, w Waszych oczach jest jego uśmiech 🪔

Rodzina, przyjaciele i wielbiciele muzyki pożegnali jednego z najlepszych polskich artystówZobacz więcej

Krzysztof Szwed był producentem muzycznym oraz wydawcą. W 1989 roku założył Wydawnictwo Muzyczne Eska. Miał okazję także współpracować m.in. z Krzysztofem Krawczykiem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jakub (gość)

    Jak ❤miłość jest jak dla mężczyzna

    20.04.2021 12:52
  • Ja (gość)

    Co xa pech kazdego szkoda

    14.04.2021 21:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×