dancing with the stars taniec z gwiazdami 13

"Taniec z gwiazdami". Wszyscy uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars" są już znani. Poznajcie ich bliżej! Karolina Pisarek, Jamala, Krzysztof Rutkowski i inni

Wszyscy uczestnicy 13. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" są już znani. Telewizja Polsat ujawniła nazwiska wszystkich gwiazd, które zatańczą jesienią na parkiecie kultowego formatu. Poznajcie osoby, które będą rywalizować o Kryształową Kulę. Wśród nich: słynny detektyw, topmodelka, zwyciężczyni Eurowizji i kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom"!

24.07.2022Dancing with the stars

Przeczytaj także:

"Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski zdradził jedną z największych tajemnic programu. Katarzyna Dowbor do tej pory o tym nie mówiła!

Wiesław Nowobilski obok Katarzyny Dowbor jest jedną z czołowych postaci programu "Nasz nowy dom". To on w każdym odcinku nadzoruje prace budowlane podczas remontów domów potrzebujących rodzin. W jednym z najnowszych wywiadów fachowiec postanowił ujawnić jedną z największych tajemnic programu - jak to jest możliwe, że można odnowić dom raptem w 5 dni.

27.07.2022Nasz nowy dom

"Taniec z gwiazdami". To już pewne! Ukraińska gwiazda wystąpi w "Dancing with the Stars". Polsat potwierdził udział Jamali w kolejnej edycji tanecznego show

Telewizja Polsat potwierdziła kolejnego uczestnika najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Będzie nią Jamala, ukraińska piosenarka, o której udziale w tanecznym show spekulowano już od jakiegoś czasu. Ujawniono również, że podczas jej udziału w programie organizowane będą zbiórki pieniędzy na rzecz ofiar wojny na Ukrainie.

22.07.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Wiesław Nowobilski z "Nasz nowy dom" zawalczy o Kryształową Kulę! Na co dzień czuwa nad remontami w programie Katarzyny Dowbor

Wiesław Nowobilski to bardzo ważny członek ekipy "Nasz nowy dom", programu Katarzyny Dowbor. Bez niego żaden remont nie doszedłby do skutku! To właśnie Nowobilski, jako kierownik budowy, czuwa nad realizacją pomysłów ekipy architektów. Okazuje się, że widzowie będą mieli go okazję zobaczyć w nowej roli!

08.07.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×