"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 1. Odpadła para Viola Arlak i Krzysztof Hulboj!

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 1. Co się wydarzyło?

Multimedia

W pierwszym odcinku zatańczyło 6 par, tych, w których gwiazdami były panie.

Para 1. Aneta Zając i Stefano Terrazzino

Para zdobyła 26 punktów.

Para 3. - Joanna Moro i Rafał Maserak

Iwona Pavlović nadała Joannie Moro przezwisko "More", czyli "Więcej". Jurorka zapowiedziała, że już czeka na kolejne występy aktorki. Michał Malitowski życzył im powodzenia i prosił Rafała Maseraka, by uważał na tak wspaniałą kobietę.

Para otrzymała następujące noty: 8,8,9,7 = 32 (noty przyznawane są w kolejności przez Andrzeja Grabowskiego, Iwonę Pavlović, Beatę Tyszkiewicz i Michała Malitowskiego).

Para 5. - Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

- Bardzo mi się pani podobała - skomentowała Beata Tyszkiewicz, która poradziła Klaudii Halejcio, by jeszcze bardziej uwodziła swojego partnera. Z kolei Michał Malitowski poprosił Barańskiego, by przygotowując Klaudię do kolejnych występów nie był egoistą i bardziej pilnował partnerki, której nogi "latały".

Para otrzymała następujące noty: 8,7,9,5 = 29

Para 7. - Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk

Iwona Pavlović zarzuciła Karolinie Szostak brak lekkości, a Andrzej Grabowski - brak uśmiechu. Wszystko jednak da się jeszcze poprawić!

Andrej Mosejcuk miał przypiętą do marynarki flagę Ukrainy, ponieważ z pochodzenia jest Ukraińcem.

Para otrzymała następujące noty: 6,4,8,4 = 22

Para 9. - Viola Arlak i Krzysztof Hulboj

- Góra ładnie pracuje - pochwalił Michał Malitowski. Z kolei Iwona Pavlović zauważyła z satysfakcją, że partnerzy dobrze w siebie "wchodzili", dzięki czemu ich taniec był pełen seksu. Z kolei Andrzej Grabowski docenił odwagę Violi Arlak.

Para otrzymała następujące noty: 7,5,9,6 = 27

Para 11. - Natalia Siwiec i Jan Kliment

Iwona Pavlović bardzo skrytykowała Natalię, która nie miała "ani nóżek, ani bioderek, ani niczego". - Jest tak źle, że może być tylko lepiej - dodała. Według Andrzeja Grabowskiego Czarna Mamba jest po prostu zazdrosna o urodę miss Euro. Beata Tyszkiewicz zwróciła uwagę Janowi Klimentowi, że nie da się zatańczyć za partnerkę. Michał Malitowski zauważył, że Natalia ciągle gubi rytm.

Para otrzymała następujące noty: 6,3,5,4 = 18

Na tym zakończyły się prezentacje taneczne tego dnia.

Pozostałe pary, które nie brały udziału w rywalizacji, zatańczyły grupowo swing. Michał Malitowski zauważył, że faceci mają szczęście, że nikt z nich nie odpada. Prawdziwą sensacją okazał się jednak Dawid Kwiatkowski, dla którego Beata Tyszkiewicz straciła serce! Z kolei Czarna Mamba wyznała, że chętnie poswingowałaby z Antkiem Królikowskim.

Program uświetnił występ Michała Malitowskiego i jego partnerki.

Miejsce 1. zajęła para Joanna Moro i Rafał Maserak Miejsce 2. zajęła para Aneta Zając i Stefano Terrazzino Miejsce 3. zajęła para Klaudia Halejcio i Tomasz Barański Miejsce 4. zajęła para Natalia Siwiec i Jan Kliment Miejsce 5. zajęła para Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk

[sc]Z programu odpadła para Viola Arlak i Krzysztof Hulboj! [/sc]

Komentarze

Skomentuj
  • papapa (gość)

    Ale dajcie kolejność tych not jury, bo nie wiadomo która od kogo:) wow, Tyszkiewicz lub Grabowski zeszli u Siwiec poniżej 6?

    08.03.2014 01:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×