"Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 2. Odpadła para Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 2. Co się wydarzyło?

Multimedia

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 2. ODCINKA "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"

W drugim odcinku "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" zatańczyło kolejnych sześć par, w których gwiazdami byli panowie. Panie natomiast zatańczyły we wspólnej salsie.

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 1. ODPADŁA PARA VIOLA ARLAK I KRZYSZTOF HULBOJ "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ZOBACZ ZDJĘCIA Z 1. ODCINKA SHOW [GALERIA]

Para 2. Piotr Gruszka i Nina Tryka

Para tańczyła cza czę, za którą zdobyła 25 punktów. Po 8 punktów od Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Grabowskiego oraz 5 punktów od Iwony Pavlović i 4 - Michał Malitowski.

Para 4. Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska

Rafał i Izabela zatańczyli walca angielskiego. Iwona Pavlović ubolewała, że Rafał nie trzymał ramy, natomiast Andrzej Grabowski zachwycał się tańcem piosenkarza. Wspólny taniec z gwiazdą muzyki zachwycił samą Izabelę Janachowską. Para zdobyła 28 punktów.

Para 6. Antek Królikowski i Kamila Kajak

Para zatańczyła cza czę. Iwona Pavlović powiedziała, że Antek zgubił rytm, ale sam występ ją ubawił. To zdanie podzielał również Michał Malitowski. Para zdobyła 7,2,9 i 4 punkty. W sumie 22 punkty. Pomimo niezbyt udanego występu i niskich ocen para okazała się gwiazdą odcinka.

CZYTAJ TAKŻE: 'SELFIE' Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI". LEPSZE NIŻ Z OSCARÓW? JOANNA MORO - UPADEK NA TRENINGU DO "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [WIDEO]

Para 8. Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat

Jacek i Paulina zatańczyli walca angielskiego. Andrzeja Grabowskiego wzruszyło wyznanie Jacka, iż próbuje on tańczyć. Iwona Pavlović natomiast miała uwagi do nietrzymania ramy. Michał Malitowski zaznaczył, że aktor bardzo dobrze prezentował się na parkiecie, gdyż cały czas się uśmiechał. Lenartowicz przyznał, że schudł już 5 kilogramów przez intensywne treningi do show. Punkty, jakie otrzymali Jacek i Paulina to: 7, 3, 7, 3 = 20.

Para 10. Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar

Para zaprezentowała cza czę. Iwona Pavlović stwierdziła, że "cza cza wygląda jak Dawid Kwiatkowski". Jurorka była zachwycona występem młodego piosenkarza. Andrzej Grabowski określił Dawida mianem "kubańskiego urwisa". Dawid i Janja zdobyli 9, 8, 10, 8 = 35 punktów. Para była pierwszą w tym odcinku, która dostała dziesiątkę.

Para 12. Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska Michno

Para zatańczyła walca angielskiego. Michał Malitowski pochwalił występ Tancerz zwrócił uwagę, że Jacek sprawił, iż Magda mogła czuć się bezpiecznie w ramionach partnera. Beata Tyszkiewicz dodała, że muzyka podkreśliła piękny występ pary. Iwona Pavlović była zachwycona głównie wyglądem wszystkich tancerek, ale nie omieszkała pochwalić występu Rozenka, który według niej zatańczył najbardziej rytmicznie spośród gwiazd tego odcinka. Para zdobyła 34 punkty.

Na tym zakończyły się prezentacje taneczne tego dnia. Panie zaprezentowały się we wspólnym występie. Zatańczyły gorącą salsę. Michał Malitowski z całej grupy pochwalił Klaudię Halejcio, która zatańczyła najwięcej "salsy w salsie". Iwonie Pavlović podobała się choreografia, która doskonale maskowała niedoskonałości gwiazd. Wyróżniła jednak taniec Joanny Moro, Klaudii Halejcio i Anety Zając.

Odcinek uświetniła swoim występem Anna Głogowska z Tomaszem Barańskim i Janem Klimentem.

Miejsce 1. zajęła para Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar Miejsce 2. zajęła para Piotr Gruszki i Nina Tyrka Miejsce 3. zajęła para Jacek Rozenek i Magda Soszyńska Michno Miejsce 4. zajęła para Antek Królikowski i Kamila Kajak Miejsce 5. zajęła Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska

Z "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odpadła para Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat.

Na koniec odcinka zaśpiewał Rafał Brzozowski.

Komentarze

Skomentuj
  • KasiaFicek (gość)

    Rafał Brzozowski super tańczyłeś i śpiewałeś xd pięknie trzymam za cb kciuki xd w Tańcu z gwiazdami

    15.03.2014 17:49
  • milena123. (gość)

    lepjej chodcie na zumbe

    15.03.2014 17:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×