"Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 4. Odpadła para Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 4. Co się wydarzyło?

Multimedia

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 4. ODCINKA "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"

W czwartym odcinku "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" uczestnicy zatańczyli do utworów wybranych przez siebie. Pary wybrały melodie swojego życia.

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 3. ODPADŁA PARA ANTONI KRÓLIKOWSKI I KAMILA KAJAK ZA KULISAMI "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [GALERIA]

Para 7. Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk

Karolina i Andrej zatańczyli tango, które podobało się Michałowi Malitowskiemu. Juror docenił to, że prezenterka pokonała stres i uwolniła swoje ciało. "Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas" - skwitował Malitowski. Beata Tyszkiewicz podsumowała, że zwycięzcą jest ten, który tańczy tango.

Para zdobyła 8+2+8+5=23 punkty.

Para 2. Piotr Gruszka i Nina Tyrka

Para zatańczyła fokstrota. Andrzej Grabowski docenił to, że pomimo niestandardowego wzrostu Piotr Gruszka zdecydował się na udział w programie i prezentuje się w nim coraz lepiej. Michałowi Malitowskiemu podobało się to, że siatkarz małymi kroczkami dąży do celu w tańcu.

Piotr i Nina zdobyli 8+7+10+6=31 punktów.

Para 3. Joanna Moro i Rafał Maserak

Para zatańczyła cza czę. Beata Tyszkiewicz powiedziała, że Joanna i Rafał tańczyli zbyt oddzielnie. Iwona Pavlović pochwaliła aktorkę, która przez niecałe dwa miesiące nauczyła się świetnie tańczyć. Nie podobało jej się jednak, że Moro miała zbyt wyraźną mimikę.

Para zdobyła 9+8+9+8=34 punkty.

CZYTAJ TAKŻE: SWEET FOCIE KRZYSZTOFA IBISZA W "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI". ZOBACZ ZDJĘCIA Z 2. ODCINKA SHOW [GALERIA]

Para 4. Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska

Rafał i Iza zatańczyli sambę. Beata Tyszkiewicz zwróciła uwagę na postępy, jakie zrobił w programie Brzozowski. Michałowi Malitowskiemu podobało się partnerowanie i choreografia. Zabrakło mu jednak "samby w sambie". Według jurora taniec był zbyt grzeczny.

Para zdobyła 9+7+9+6=31 punktów.

Para 5. Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Para zatańczyła rumbę. Iwona Pavlović powiedziała, że to był pierwszy występ tego odcinka, który zrobił takie wrażenie. "Byliśmy w rumbie" - stwierdziła jurorka, ale jednocześnie skrytykowała środek ciężkości Klaudii. Andrzej Grabowski był zachwycony wdziękiem młodej aktorki. "Ja z panią nigdy nie zatańczę, bo bym to szpecił" - skwitował juror.

Para zdobyła 10+8+10+7=35 punktów.

Para 1. - Aneta Zając i Stefano Terrazzino

Para zatańczyła quick stepa. Beacie Tyszkiewicz tak się podobał występ, że żałowała, że tak szybko się skończył. Michał Malitowski powiedział, że Aneta jest najbardziej tajemniczą uczestniczką programu, co go bardzo pociąga. Juror dodał, że jednocześnie czeka aż aktorka "wybuchnie" w "Tańcu z gwiazdami" i pokaże, że wcale nie jest tak "dobrze wychowana".

Para zdobyła 9+5+9+7=30 punktów.

Para 10. Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar

Para zatańczyła rumbę. Pavlović skrytykowała sylwetkę Dawida, ale jednocześnie pochwaliła to, że młody piosenkarz jest bardzo rytmiczny i taneczny. Grabowski stwierdził, że inne występy tej pary bardziej mu się podobały.

Para zdobyła 8+9+10+7=34 punkty.

Para 11. Natalia Siwiec i Jan Kliment

Para zatańczyła pasodoble. Michał Malitowski skomplementował ogromny postęp, jak zrobiła Natalia od poprzedniego odcinka. Juror zapowiedział, że przyzna pierwszą swoją dziesiątkę Natalii. Iwona Pavlović pochwaliła, że Jan Kliment tak ułożył choreografię, aby wyeksponować to, co Siwiec ma najlepsze, a ukryć mankamenty. Jurorka doceniła również postęp Natalii. Grabowski na koniec dodał, że Siwiec w tym tańcu miała w sobie coś z byka.

Para zdobyła 9+7+10+10=36 punktów.

Para 12. Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno

Para zatańczyła salsę. Andrzej Grabowski podsumował, że Rozenek swobodnie może zostać tancerzem. Iwonie Pavlović nie podobały się nogi aktora, które nie wystukiwały rytmu.

Para zdobyła 8+4+8+6=26 punktów.

Na tym zakończyły się prezentacje taneczne tego dnia.

Miejsce 1. zajęła para Klaudia Halejcio i Tomasz Barański Miejsce 2. zajęła para Piotr Gruszka i Nina Tyrka Miejsce 3. zajęła para Joanna Moro i Rafał Maserak Miejsce 4. zajęła para Natalia Siwiec i Jan Kliment Miejsce 5. zajęła para Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska Miejsce 6. zajęła para Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar Miejsce 7. zajęła para Aneta Zając i Stefano Terrazzino Miejsce 8. zajęła para Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno

Z programu odpadła para Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×