"Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 6. Odpadła para Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 6. Co się wydarzyło? Odpadła para Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska

Multimedia

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 6. ODCINKA "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"!

W 6. odcinku "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" pary prezentowały prawdziwie miłosne historie.

Odcinek rozpoczął się wspólnym pięknym tańcem wszystkich par.

Para 10. Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar

Para zatańczyła fokstrota. Dawid Kwiatkowski zadedykował występ swojej mamie. Andrzejowi Grabowskiemu podobało się to, że młody gwiazdor wziął sobie do serca z poprzedniego odcinka i pięknie współgrał z partnerką i uroczo się uśmiechał. Beata Tyszkiewicz chciałaby natomiast zobaczyć Dawida w przedstawieniu "Piotruś Pan". Iwona Pavlović powiedziała, że Kwiatkowski ma tyle uroku, że z przyjemnością ogląda się nawet jego błędy, ale fokstrota zatańczył idealnie. Michał Malitowski ułożył slogan: Czy Na Facebooku, czy na parkiecie, Kwiatek zatańczy tak że padniecie.

Para otrzymała: 9+8+10+9=36 puntków.

Para 1. Aneta Zając i Stefano Terrazzino

Para zatańczyła tango. Iwonie Pavlović podobała się historia opowiedziana w tańcu, jednak według jurorki przez to, że Aneta zbyt wczuła się w rolę, schowała szyję. Pavlović zaznaczyła, że szyję powinno się trzymać jak Beata Tyszkiewicz. Andrzej Grabowski powiedział, że z Zając w tym tańcu wyszła aktorka, co było komplementem.

Para otrzymała: 8+6+8+5=27 punktów

Para 12. Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno

Para zatańczyła rumbę. Michał Malitowski powiedział, że Jacek Rozenek do tej pory znacznie lepiej radził sobie w standardowych tańcach, ale rumba wyszła mu znakomicie. Beata Tyszkiewicz stwierdziła, że pocałunek pary był za długi. Na koniec Andrzej Grabowski powiedział, że z przyjemnością patrzył na tę parę a Iwona Pavlović zachwycała się dojrzałością tej pray.

Para otrzymała: 10+8+10+9=37 punktów.

Para 5. Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Para zatańczyła walca angielskiego. Pavlović stwierdziła, że Klaudia chciała być zbyt grzeczna w tym tańcu, przez co nie było płynności w ruchu. Andrzej Grabowski ocenił, że para wykonała taniec doskonale, ale tango z poprzedniego tygodnia było lepsze.

Para otrzymała: 9+6+9+8=32 punkty

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 5: ODPADŁA PARA NATALIA SIWIEC I JAN KLIMENT NAJLEPSZE ZDJĘCIA Z 4. ODCINKA "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [GALERIA]

Para 4. Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska

Para zatańczyła cza czę. Michał Malitowski powiedział, że Rafał jest bardzo pozytywną osobą, jednak zaznaczył, że w 6. odcinku nie może być tak, że uczestnik wypada z rytmu. Beata Tyszkiewicz również pochwaliła osobę Brzozowskiego, jednak niegrzeczność piosenkarza w kubańskich rytmach nie przekonała jurorki.

Para otrzymała: 8+4+8+4=24 punkty.

Para 2. Piotr Gruszka i Nina Tyrka

Para zatańczyła tango. Michał Malitowski powiedział, że Piotr coraz lepiej radzi sobie technicznie, ale liczy na więcej emocji. Beata Tyszkiewicz wyznała, że Gruszka jest bardzo wiarygodny i widać, że kobieta w jego objęciach czuje się bezpiecznie.

Para otrzymała: 7+5+9+4=25 punktów.

Para 3. Joanna Moro i Rafał Maserak

Para zatańczyła pasodoble. Iwona Pavlović powiedziała, że zadrżało jej serce przed oceną tego tańca, co oznacza, że na parkiecie się zadziało. Joanna była według jurorki była bardzo sugestywna w tańcu. Beata Tyszkiewicz zgodziła się z opinią swojej poprzedniczki i dodała tylko, że Rafał Maserak powinien się nazywać Maseratti. Na koniec Andrzej Grabowski wyznał, że w tym tańcu było wiele emocji i dodał, że pasodoble kojarzy my się z corridą, a nie z łóżkiem.

Para otrzymała: 10+10+10+7=37 punktów.

CZYTAJ TAKŻE: JAK UDZIAŁ W PROGRAMIE "DANCING WITH THE STARS" ZMIENIŁ JOANNĘ MORO? GŁUPIE MINY KRZYSZTOFA IBISZA I ANDRZEJA GRABOWSKIEGO [ZDJĘCIA]

Po wszystkich występach uczestników zaśpiewała Alicja Węgorzewska.

Podobnie, jak w poprzednim odcinku kolejność wyczytywania była przypadkowa. W programie zostały następujące pary:

Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno, Aneta Zając i Stefano Terrazzino, Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar, Piotr Gruszka i Nina Tyrka, Joanna Moro i Rafał Maserak, Klaudia Halejcio i Tomasz Barański.

Z "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" w 6. odcinku odpadła para Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×