"Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 7. Odpadła para Jacek Rozenek i Magda Soszyńska-Michno

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odc. 7. Co się wydarzyło? Odpadła para Jacek Rozenek i Magda Soszyńska-Michno

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: JACEK ROZENEK I MAGDALENA SOSZYŃSKA-MICHNO TRENUJĄ DO "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [WIDEO] KLAUDIA HALEJCIO ZDZIERA KOSZULĘ Z TOMASZA BARAŃSKIEGO! ZOBACZ WIDEO Z TRENINGU!

  1. odcinek "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" rozpoczął się od występu Margaret.

W tym odcinku pary zaprezentowały po dwa tańce.

Para 5. Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Para zatańczyła pasodoble. Michał Malitowski pogratulował parze pięknego otwarcia odcinka. Podobało mu się również zróżnicowanie muzyczne w tańcu Klaudii i Tomasza. Beata Tyszkiewicz skwitowała, że znowu było erotycznie. Iwona Pavlović była zachwycona występem i obawiała się, co będzie w dalszej części odcinka jeśli poziom ma być coraz wyższy. Andrzej Grabowski powiedział, że para zatańczyła "byczo".

Para zdobyła 10+9+10+9=38

Para 2. Piotr Gruszka i Nina Tyrka

Para zatańczyła fokstrota i rumbę. Iwona Pavlović nie była zachwycona występem. Jurorce zabrakło rumby u Piotra. Beacie Tyszkiewicz podobało się, to, że Nina był większość tańca noszona na rękach. Michał stwierdził, że Piotr jest poza konkurencją i jest prawdziwą gwiazdą, gdyż jako jedyny w programie uczy się tańca od podstaw. Gruszka nie chciał jednak być oceniany "poza konkurencją", gdyż docenia ciężką pracę pozostałych uczestników, którzy uczą się wszystkiego od dawna.

Para zdobyła 7+5+9+10=31

CZYTAJ TAKŻE: "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI - ROMANTYCZNE SCENY [WIDEO] "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ODC. 6. ODPADŁA PARA RAFAŁ BRZOZOWSKI I IZABELA JANACHOWSKA

Para 3. Joanna Moro i Rafał Maserak

Para zatańczyła tango i cza czę. Andrzej Grabowski był zachwycony występem i podziwiał zawodowstwo Joanny Moro. Iwona Pavlović nie ukrywała zszokowania faktem, jak Moro kontrolowała swoje ciało. Michał Malitowski zauważył, że Joanna w końcu partnerowała Rafałowi, a nie tylko podążała za nim w tańcu.

Para zdobyła 10+10+10+10=40

Para 12. Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno

Para zatańczyła rumbę i tango. Michał Malitowski określił występ jako elegancki, ale momentami nudny. Beata Tyszkiewicz nudą obwiniła melodię, a sam występ był piękny. Iwona Pavlović zwróciła uwagę, że rumba Jacka nie poprawiła się od poprzedniego odcinka, ale zrobił postęp w tangu. Przy okazji wyszło na jaw, że Rozenek schudł 11 kilo.

Para zdobyła 9+7+9+7=32

Para 1. Aneta Zając i Stefano Terrazzino

Para zatańczyła fokstrota i cza czę. Michałowi Malitowskiemu podobała się najbardziej część z cza czą. Andrzeja Grabowskiego ujęła lekkość z jaką Aneta zatańczyła fokstrota. Na koniec występ pochwaliła Iwona Pavlović.

Para zdobyła 9+8+9+8=35

Para 10. Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar

Para zatańczyła sambę i quick stepa. Andrzej Grabowski bił brawo i zapowiedział, że da dziesiątkę. Iwona Pavlović nie mogła nachwalić się pracy bioder Dawida.

Para zdobyła 10+10+10+10=40

Kolejność wyczytywania była przypadkowa. W programie zostały następujące pary:

Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar Joanna Moro i Rafał Maserak Aneta Zając i Stefano Terrazzino Piotr Gruszka i Nina Tyrka Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Z "Dancing With The Star. Taniec z gwiazdami" w 7. odcinku odpadła para Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska Michno

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×