"Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" wygrali Aneta Zając i Stefano Terrazzino

Pierwszą polsatowską edycję "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" wygrała para Aneta Zając i Stefano Terrazzino.

Multimedia

ZOBACZ ZDJĘCIA Z FINAŁOWEGO ODCINKA "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"

Odcinek zaczął się od wspólnego występu wszystkich tancerzy i tancerek tej edycji.

W finale programu obydwie pary zatańczyły po trzy tańce. Pierwszy taniec został wybrany przez jurorów, drugi przez samych uczestników, zaś trzeci to freestyle.

PARA 3. JOANNA MORO I RAFAŁ MASERAK

Jurorzy dla tej pary wybrali tango. Michał Malitowski podsumował "styl, precyzja i siła szczegółu". Iwona Pavlović była zachwycona występem tej pary. Jurorka była oczarowana precyzją tańca. Andrzej Grabowski zaś przynzając, że na tańcu się nie zna, ocenił, iż było to doskonałe.

Para otrzymała: 10+10+10+9 = 39

PARA 1. ANETA ZAJĄC I STEFANO TERRAZZINO

Dla tej pary jurorzy wybrali walca wiedeńskiego. Iwona Pavlović podziękowała przy okazji wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w tym programie. Jurorka podsumowała, że był to piękny występ. Michał Malitowski powiedział, że ta para w końcu się uwspólniła w tym tańcu, jednak technicznie występ był odrobinę gorszy od występu Joanny i Rafała.

Para otrzymała: 10+8+10+9 = 37

CZYTAJ TAKŻE: KTÓRY Z JURORÓW PRZYLECI NA FINAŁ "TAŃCA Z GWIAZDAMI" PRYWATNYM SAMOLOTEM? OSTATNIE TRENINGI JOANNY MORO I ANETY ZAJĄC PRZED FINAŁEM "TAŃCA Z GWIAZDAMI" [WIDEO]

Po pierwszej rundzie program uświetnił taniec Iwony Pavlović w towarzystwie tancerzy, którzy brali udział w programie.

PARA 3. JOANNA MORO I RAFAŁ MASERAK

Para wybrała na drugi taniec charlestone'a. Iwona Pavlović określiła, że Joannę można nazwać imieniem tańca, który właśnie zatańczyła. Jurorka podkreśliła, że fizjonomia aktorki sprzyja temu typowi tańca. Andrzej Grabowski stwierdził, że Moro jest stworzona po prostu do tańca. Michał Malitowski wyznał, że widziałby Joannę w musicalu. Juror ocenił, że było to perfekcyjne wykonanie. Beata Tyszkiewicz stwierdziła, że to był dobry wybór tańca, jednak poprosiła uczestników, aby nie byli tacy spięci przy następnym występie.

Para otrzymała: 10+10+10+10 = 40

PARA 1. ANETA ZAJĄC I STEFANO TERRAZZINO

Para wybrała na drugi taniec rumbę. Michał Malitowski stwierdził, że Aneta w tym tańcu zadziała jak Viagra. Beata Tyszkiewicz wyznała: "piękne ciało, piękna suknia, mądra główka, czego chcieć więcej?". Iwona Pavlović zgodziła się z wypowiedzią Beaty i przy okazji podziękowała Stefano za to, że wydobył z Anety takie piękno w tym tańcu. Andrzej Grabowski ocenił, że to wykonanie rumbby było jeszcze piękniejsze niż to z poprzednich odcinków.

Para otrzymała: 10+10+10+10 = 40

Następnie zaśpiewała Ania Wyszkoni, a do piosenki salsę zatańczyły uczestniczki "Tańca z gwiazdami".

Po dwóch tańcach w głosowaniu jurorów wygrywała dwoma punktami para Joanna Moro i Rafał Maserak.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA MORO NIE CHCE WYGRAĆ "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"? [WIDEO] JOANNA MORO I ANETA ZAJĄC - CO SĄDZĄ O SOBIE NAWZAJEM?

PARA 3. JOANNA MORO I RAFAŁ MASERAK

Trzecim tańcem był freestyle. Po tym tańcu płakała damska częśc jury i Joanna Moro. Iwona Pavlović była bardzo wzruszona. Jurorka nie mogła za wiele powiedzieć, ponieważ płakała. Andrzej Grabowski powiedział, że było fantastycznie. Równie wzruszona była Beata Tyszkiewicz. Michał Malitowski pochwalił wykonanie.

Para otrzymała: 10+10+10+10 = 40

Wszyscy jurorzy przyznając swoje punkty wstali.

PARA 1. ANETA ZAJĄC I STEFANO TERRAZZINO

Para wykonała również wzruszający taniec. Michał Malitowski ocenił, że taniec był bardzo emocjonalny. Beata Tyszkiewicz oceniła, że była to rola dramatyczna Anety. Iwona Pavlović była wzruszona występem pary.

Para otrzymała: 10+10+10+10 = 40.

Po wszystkich tańcach, na scenie wystąpił Andrzej Piaseczny, do którego piosenki zatańczyli mężczyźni, którzy brali udział w programie.

Po podsumowaniu punktacji jurorów z całego odcinka Joanna i Rafał nadal prowadzili dwoma punktami.

Przed ogłoszeniem wyników wystąpiła Maryla Rodowicz, której towarzyszyły gwoazdy tej edycji "Tańca z gwiazdami".

"Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami" wygrała para Aneta Zając i Stefano Terrazzino

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×