dancing with the stars taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Julia Suryś będzie największym odkryciem 13. edycji programu? Kim jest piękna tancerka? Czym się jeszcze zajmuje?

Wielkimi krokami nadchodzi 13. edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jedną z gwiazd, która spróbuje swoich sił na parkiecie jest przystojny aktor Michał Mikołajczak, jednak wielu już teraz uważa, że prawdziwym odkryciem nowego "Tańca z gwiazdami" może się okazać... jego partnerka z parkietu, tancerka Julia Suryś, która debiutuje w formacie. Piękna tancerka już teraz zachwyca obserwatorów. Kim jest? Czym się jeszcze zajmuje? Sprawdźcie!

02.08.2022Dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Rutkowski wysłał rodzinę na wakacje. Maja Rutkowski i dzieci zamieszkają we własnym apartamencie w Atenach!

Krzysztof Rutkowski to postać, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Celebryta właśnie przygotowuje się do udziału w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie niewielu wróży mu sukces. Rutkowski wszystkich zaskoczy? Teraz wysłał rodzinę na wakacje. Chce przyłożyć się do tanecznych treningów?

02.08.2022Dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek stworzy męski duet na parkiecie! Wiadomo, z kim zatańczy! Kim jest Michael Danilczuk?

Wielkimi krokami zbliża się 13. edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i już coraz więcej wiadomo na temat gwiazd oraz towarzyszących ich tancerzy. Z całą pewnością uwaga widzów będzie skupiona na Jacku Jelonku, który będzie tworzył na parkiecie pierwszą w historii polskiej edycji tego programu parą męską! Z kim zatańczy Jacek Jelonek? Sprawdźcie!

29.07.2022Dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami". Hubert Urbański powróci do programu? Zatańczy czy poprowadzi show? Szykuje się sensacja!

Już dawno wokół programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nie było aż tak gorąco. Każdy kolejny dzień przynosi nazwiska kolejnych potencjalnych gwiazd, które prawdopodobnie pojawią się na parkiecie i traf chce, że najczęściej są to gwiazdy TVN, które teraz łączy się z telewizją Polsat. Na giełdzie nazwisk właśnie pojawiła się kolejna sensacyjna kandydatura - Hubert Urbański! Zatańczy czy poprowadzi show?

08.07.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Żona Michała Malitowskiego ma ukraińskie korzenie i angażuje się w pomoc uchodźcom. Kim jest Yuliya Phillips?

Michał Malitowski - juror "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" ma piękną żonę. Yuliya Phillips wychowywała się na Ukrainie. Czym zajmuje się ukochana tancerza? Małżeństwo w "Dzień Dobry TVN" opowiedziało o tym, jak pomaga uchodźcom. Wiedzieliście, że Michał Malitowski współpracował z Wołodymyrem Zełenskim?

27.03.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Doda zatańczy w "Dancing with the Stars"? Widzowie w końcu obejrzą na ekranie gwiazdy?

Telewizja Polsat przygotowuje się właśnie do realizacji 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a w sieci i prasie bulwarowej pojawia się coraz więcej plotek odnośnie do nowego sezonu show. Czyżby telewizja Polsat szykowała naprawdę mocny i gwiazdorki skład? Widzowie w końcu zobaczą gwiazdy na parkiecie? Udział Dody w show byłby mocnym akcentem!

25.03.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×