dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek w coraz gorszym stanie? Za sukcesy na parkiecie zapłacił wysoką cenę

Jacek Jelonek jest jednym z największych objawień 13. edycji "Dancing with the Stars". Wraz z partnerującym mu Michaelem Danilczukiem nieprzerwanie zdobywa najwyższe oceny jurorów, a ostatnio doczekał się pierwszej w tej edycji "czterdziestki". W jednym z najnowszych wywiadów celebryta zdradził, że poświęcenie na rzecz treningów mocno wpłynęło na jego życie poza parkietem.

13.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Tak mieszkają uczestnicy najnowszej edycji programu! Niektórzy z nich spokojnie mogliby zorganizować u siebie kolejny odcinek show!

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" budzi ogromne zainteresowanie wśród widzów, którzy żywo interesują się życiem występujących na parkiecie gwiazd. Praktycznie wszyscy uczestnicy show chętnie się dzielą za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko postępami z tanecznych treningów, ale i tym, jak mieszkają. Domy niektórych z nich przypominają prawdziwe pałace! Zobaczcie, jak się urządziły gwiazdy 13. edycji "Dancing with the Stars"!

12.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Stefano Terrazzino nie zatańczy już w programie? Tancerz będzie miał teraz nowe zajęcie

Stefano Terrazzino od lat jest uważany za jednego z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Wśród widzów spore zaskoczenie wywołał fakt, iż nie pojawił się on na parkiecie najnowszej, 13. edycji "Dancing with the stars". Czyżby miał on już nigdy więcej nie powrócić do roli tancerza w "Tańcu z gwiazdami"? Okazuje się, że Stefano Terrazzino ma teraz zupełnie nowe zajęcie!

04.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Wiktoria Omyła nie może się pogodzić z odpadnięciem z programu. Taneczna partnerka Łukasza Płoszajskiego mówi wprost: "Żenada"

Wciąż nie milkną echa po pierwszym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami", z którego - zdaniem wielu - niesłusznie odpadli Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. Tancerka w jednym z najnowszych wywiadów postanowiła odnieść się do swojego występu w tanecznym show. Ewidentnie nie może się pogodzić z tym, że to właśnie ona i jej taneczny partner odpadli już w pierwszym odcinku programu.

31.08.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Michał Mikołajczak i Edyta Zając potwierdzają swój związek! Para w czułych objęciach wspólnie pozowała do zdjęć

Od dłuższego czasu spekulowano na temat rzekomego związku Michała Mikołajczaka i Edyty Zając. Okazuje się, że para w końcu postanowiła się ujawnić! Kobietę można było zauważyć na widowni ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami", gdzie kibicowała swojemu wybrankowi. Po nagraniu odcinka aktor i modelka chętnie pozowali do zdjęć obecnym fotoreporterom.

31.08.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×