Danie uczestniczki "Hell's Kitchen" znajdzie się w menu Wojciecha Modesta Amaro [WIDEO]

Takiego werdyktu w "Hell's Kitchen" nie spodziewał się żaden z uczestników. Znany z ciętego języka i krytycznych ocen szef Wojciech Modest Amaro, postanowi wprowadzić do menu "Piekielnej Kuchni" danie przygotowane przez jedną z uczestniczek!

Multimedia

Umiejętności kulinarne uczestników "Hell's Kitchen" rosną z tygodnia na tydzień. Ale takiego werdyktu, jaki usłyszy dziś Sylwia Biały, nie usłyszał dotychczas żaden uczestnik.

  • Wiesz co ja myślę? Że to wygląda fajnie. Naprawdę nie robiłaś tego w domu? To zacznij. Sylwia uwierz w siebie. Smak jest fenomenalny. Petarda! - podsumował Amaro danie Sylwii Biały.

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" 27.05.2014, ODC. 8: UCZESTNIK POPROWADZI "HELL'S KITCHEN" ZAMIAST AMARO! [WIDEO] "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" 20.05.2014, ODC. 7: DOJDZIE DO WIELKICH ZMIAN W PROGRAMIE [WIDEO]

Danie Sylwii tak bardzo zasmakowało szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro, że postanowił wprowadzić je do menu "Piekielnej Kuchni".

- Sylwia, wydaje mi się, że powinniśmy wrzucić te pierogi do karty. Leniwe à la Sylwia będą podczas najbliższego serwisu w naszej karcie - zakomunikował Wojciech Modest Amaro.

Takie wyróżnienie jest ogromnym sukcesem. Menu "Hell's Kitchen" zostało przygotowane z wielką starannością przez samego Wojciecha Modesta Amaro. Każde danie jest kulinarnym majstersztykiem pod względem smaku, jak i kompozycji. I jak się okazuje Sylwii, jako pierwszej uczestniczce, udało się przygotować danie nie odbiegające od niezwykle wysokich standardów szefa Amaro.

Kto oprócz Sylwii poradzi sobie z zadaniem? Czyje danie nie zasmakuje szefowi "Hell's Kitchen"? Tego dowiemy się już dziś o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Wiesław (gość)

    Jak szanowny szef Amaro nazywał danie poczekadło? Na początek, gdy goście czekali na główne? Pozdrawiam

    24.02.2020 14:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×