Daniel Martyniuk na wakacjach. Faustyna jest tylko jego przyjaciółką? Tak bawi się syn króla disco polo!

Daniel Martyniuk w ostatnim czasie zniknął z pierwszych stron portali plotkarskich. Teraz powraca, ale w spokojniejszej odsłonie, bowiem możemy zobaczyć, jak na wakacjach wypoczywa syn króla disco polo. Martyniukowi towarzyszy Faustyna Dagmara Jamiołkowska. Jest tylko jego przyjaciółką?

Multimedia

Daniel Martyniuk na wakacjach. Faustyna jest tylko jego przyjaciółką? Tak bawi się syn króla disco polo!

Daniel Martyniuk już nie raz namieszał, a ostatnie miesiące nie były dla niego łatwe. Pod koniec ubiegłego roku 32-latek został skazany za łamanie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, po tym, jak odebrano mu prawo jazdy. Do tego, niedługo później awanturował się w sklepie.

W ostatnim czasie Daniel Martyniuk próbował zniknąć z pierwszych stron portali plotkarskich. Jakby wycofał się. Teraz powraca, ale dowiaduje się tego nie z relacji samego Martyniuka, a... jego byłej dziewczyny, Faustyny Dagmary Jamiołkowskiej!

Wiktoria Sypucińska uwielbia operacje plastyczne. Była gwiazda MTV powiększyła biust i pośladki!Zobacz więcej

Okazało się, że Daniel Martyniuk i Faustyna są obecnie razem na wakacjach! Postawili na Chorwację i widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Oboje wciąż nie mówią o tym, jaka relacja ich łączy. Wielu podejrzewa, że są dla siebie kimś więcej niż tylko przyjaciółmi.

Dodajmy, że Daniel Martyniuk poznał Faustynę i był z nią związany jeszcze zanim w jego życiu pojawiła się Ewelina, jego już była żona i matka dziecka. O skomplikowanej relacji z Eweliną już wam pisaliśmy.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Net 76 (gość)

    Stać go na te luksusowe życie I na panienki.Wine mają rodzice Jest rozpuszczonym maminsynkiem

    18.07.2022 11:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×