Daniel Martyniuk: rozwodu z Eweliną i sądowej batalii o córeczkę jednak nie będzie! Syn króla disco polo pogodził się już z żoną?

Daniel Martyniuk zmienił zdanie w kwestii rychłego rozwodu! Syn króla disco polo poinformował w mediach społecznościowych, że rozstania z Eweliną i sądowej batalii o córeczkę jednak nie będzie. Młodzi Martyniukowie doszli w końcu do porozumienia?

Multimedia

Daniel Martyniuk odwołał rozwód!

Daniel Martyniuk kilka dni temu obwieścił światu, że zamierza się rozwieść ze swoją żoną Eweliną. Syn króla disco polo na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych tłumaczył, że jego partnerka miała jedynie parcie na szkło. Martyniuk w przypływie złości przypomniał też swoim obserwatorom, że jego córeczka jest "wpadką", ale zamierza o nią walczyć w sądzie.

Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko! [...] Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. Fu.. off z taką dziewczyną! Każdy chyba wie, jak się w tych czasach zabezpieczać. To jest chyba dziwne, że mamy dziecko?* - wykrzykiwał syn Zenona Martyniuka.

Rozwód w rodzinie Martyniuków! Daniel Martyniuk rozwodzi się z Eweliną! Co z ich córeczką?Zobacz więcej

Wygląda jednak na to, że w związku młodych Martyniuków wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, bo Daniel zdążył już odwołać rozwód z Eweliną. Udało im się dojść do porozumienia?

Cześć, siemanko! Chciałbym zakomunikować ważny komunikat i powiedzieć, że między mną i Eweliną jest wszystko bardzo dobrze i nie będzie żadnego rozwodu - poinformował na Instagramie Daniel Martyniuk.

Przypomnijmy, że Daniel i Ewelina Martyniukowie pobrali się w październiku 2018 roku. Później pojawiły się doniesienia, iż pijany Daniel Martyniuk znęca się nad swoją ciężarną żoną, ale sprawa szybko ucichła, a na świat przyszła wnuczka Zenka Martyniuka, Laura. W kwietniu tego roku odbył się chrzest dziewczynki.

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Mery (gość)

    A w Sopocie lansik.prz papierosku wszyscy do leczenia dwie pojebane rodziny ciekawe cz ten debil z gęsiarką czyta te pomyje debil ojca szantarzuje czymść podejrzewam czym

    26.07.2019 22:51
  • Mery (gość)

    Ile ten debil tym razem od zenia dostał kasy za spokój że się nagle wycofał rozwód a ta dziewczyna po tych pomyjach nie ma za grosz ambicji i honoru cały czas idzie grubą kasa za wizerunek kłamcy Zenka od grania na weselach tam się nsdaje

    26.07.2019 20:32
  • Magda (gość)

    Co tu komentować. Rozpieszczony gówniarz, dziewczno pogoń go bo i tak z tego człowieka nic nie będzie szkoda twoich młodych lat.

    26.07.2019 07:45
  • Moni (gość)

    Nic z tego nie będzie. To nie mąż a tym bardziej nie ojciec.

    25.07.2019 16:52
  • Gość (gość)

    Niech ten młody Martyniuk idzie po poradę do psychiatry.Nie wiem na co liczy to dziewczę,ma dziecko czyli wszystko,ma dla kogo żyć i daje się tak poniewierać.

    25.07.2019 15:33
  • Nikola (gość)

    Debil i debilka dobrali sie. ona pewnie poleciala na kase tescia. Ale synek to burak jeszcze gorszy... To nie lata 90te ze trzeba juz slub brac bo "przeciez jak to.. Dziecko i bez slubu?! " koles byl szczery i wprost napisal ze byla to wpadka.. Bo jak inaczej okreslic jak ktos nie planuje dziecka, laska sciemnia ze bierze antykoncepcje a tu nagle ciaza niepokalane poczecie😂😂

    25.07.2019 14:11
  • Ktos (gość)

    Po prostu debil

    25.07.2019 12:30
  • Miki (gość)

    Panie Zenku współczuję Syna, Pani Ewelino współczuję "meża". A Ty chłopie weź się ogarnij. Zdecyduj czy chcesz czy nie chcesz....

    25.07.2019 12:04
  • Viola (gość)

    Przestańcie o nich pisać. Przecież to jacyś nienormalni ludzie. Zresztą to ich życie prywatne i niech sobie robią co chcą.

    25.07.2019 11:44
  • Marianna Figurska (gość)

    Co to kogo obchodzi jego życie wstyd na cały świat. A jego żoneczka i jej rodzice mi się wydaje, że są bardziej stuknięci niż ich zięć. Która teściowa i teść pozwolili by na tak poniżanie ich córki przez zięcia no chyba że im też zależy na jego kasie oczywiście od jego ojca Zenka bo on przecież groszem nie śmierdzi wszystko jest jego ojca. Żona udaje zadowoloną a tu taki cyrk

    25.07.2019 10:56
  • Karek (gość)

    Poprostu cyrk . co dorosly czlowiek i ojciec wyprawia

    25.07.2019 09:51
  • Greysi (gość)

    Z tego związku chleba nie będzie Ile ta dziewczyna jeszcze będzie musiała znieść upokorzen? Z jedynka, ni pies, ni, sabaka Wiem coś na ten temat

    25.07.2019 09:33
  • Aniaaaaa (gość)

    To rozwydrzony gnojek... tak kasa tatusia uderza do glowy i taki bezmozgowiec tak sie zachowuje. Prymityw.

    25.07.2019 09:32
  • Ktos (gość)

    I kto tu maparcie na szkło i ciągle gadają o jego dupie poprostu żałosne ciągle pretekst by być w mediach ten chłopak jest masakrycznie pusty. ,w głowie siano zamiast mózgu współczuję dziecku takiego ojca

    25.07.2019 09:03
  • ona (gość)

    Synek wyrósł, szkoda ze taki osioł, a takich fajnych ma rodziców! Rozpiescil Zenek synka, gdyby poszedł do łopaty to by życie uszanowal!

    25.07.2019 08:42
  • Adrian Pazera (gość)

    Dobrze zrobiłeś że oddwołałeś rozwód

    25.07.2019 08:32
  • Anja (gość)

    Daniel weź się za siebie i przestań bazować na opinie ojca którą ewidentnie mu psujesz. Panie Zenku współczuję. A Ewelina powinna kopnac go w dupe. Jak masz dziewczyno za grosz ambicji to pakuj się

    25.07.2019 08:28
  • Anja (gość)

    Daniel weź się za siebie i przestań bazować na opinie ojca którą ewidentnie mu psujesz. Panie Zenku współczuję. A Ewelina powinna kopnac go w dupe. Jak masz dziewczyno za grosz ambicji to pakuj się

    25.07.2019 08:28
  • Anja (gość)

    Daniel weź się za siebie i przestań bazować na opinie ojca którą ewidentnie mu psujesz. Panie Zenku współczuję. A Ewelina powinna kopnac go w dupe. Jak masz dziewczyno za grosz ambicji to pakuj się

    25.07.2019 08:28
  • Anka (gość)

    Na miejscu Eweliny sama bym złożyła pozew.

    25.07.2019 07:09
NowszeStarsze