Daniel Martyniuk twierdzi, że do rozwodu nie dojdzie! Jak układa mu się z Eweliną?

Daniel Martyniuk po krótkiej nieobecności w mediach, postanowił zabrać głos w sprawie swojego małżeństwa z Eweliną. Jak im się teraz układa? Syn Zenka Martyniuka zapewnia, że do głośno zapowiadanego jeszcze jakiś czas temu rozwodu jednak nie dojdzie!

Multimedia

Wygląda na to, że to już koniec białostockiej telenoweli z synem Zenka Martyniuka w roli głównej. Daniel Martyniuk i jego żona Ewelina po burzliwych miesiącach doszli w końcu do porozumienia. Tak przynajmniej twierdzi Daniel, który na łamach "Twojego Imperium" opowiedział o ociepleniu relacji małżeńskich.

Była wspólna kolacja, ale wolałbym szerzej o tym nie mówić, gdyż jest to dla nas bardzo osobista sprawa. Zapewniam, że w tej kwestii wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ewelina i ja jesteśmy razem! - powiedział Daniel Martyniuk.

Syn Zenka Martyniuka jednak się rozwodzi?! Zobacz więcej

Przypominamy, że rozwód w rodzinie Martyniuków był sprawą bardzo realną. W wakacje br. Ewelina złożyła pozew w sądzie w Koninie, domagając się ponoć orzeczenia o winie męża oraz alimentów. Syn Zenka Martyniuka zapewnia jednak, że kryzys w związku to już przeszłość, a do głośno zapowiadanego jeszcze jakiś czas temu rozwodu jednak nie dojdzie!

Już o tym nie myślimy. Żadnego rozwodu nie będzie - zapewnił w "Twoim Imperium" Martyniuk.

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×