Daniel Olbrychski już nie pojawi się w "Klanie". Co stanie się z Arkadiuszem?

Producenci serialu "Klan" zdecydowali się zakończyć współpracę z Danielem Olbrychskim, który wciela się w postać Arkadiusza Nowika.

Multimedia

Po tym, jak Daniel Olbrychski został przyłapany pijany za kierownicą samochodu, w mediach zawrzało. Aktor miał 0,9 promila w wydychanym powietrzu. Co prawda złożył publiczne przeprosiny na antenie "Dzień Dobry TVN", ale okazuje się, że będzie musiał ponieść konsekwencje swojego zachowania także na stopie zawodowej.

CZYTAJ TAKŻE: HIT INTERNETU! MONIKA Z "KANU" ATAKUJE CHULIGANA... PATYKIEM! [WIDEO] "KLAN" ODCINEK 2775. ŚMIERĆ PACJENTKI PAWŁA. LUBICZ PÓJDZIE DO WIĘZIENIA?

"W imieniu panów Wojciecha Niżyńskiego i Pawła Karpińskiego, producentów serialu 'Klan' informuję, że postać Arkadiusza Nowika, w którego wciela się Daniel Olbrychski, nie jest obecna w scenariuszach odcinków, powstałych przed przerwą wakacyjną, a które trafią na antenę Jedynki we wrześniu" - poinformowała rzecznik prasowy serialu, Anna Wiejowska.

Wskazuje się, że producenci "Klanu" dbają przede wszystkim o to, aby widzowie nie mieli negatywnych odczuć, oglądając danego aktora na ekranie. W przypadku Olbrychskiego, który wciela się raczej w postać epizodyczną, raczej nie będzie problemu, żeby zakończyć ten wątek. Co się stanie z Arkadiuszem? Wyjedzie wraz z córką za granicę? A może stanie się mu coś poważnego? Przekonamy się już we wrześniu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×