Daniel Olbrychski

Najbardziej beznadziejny polski film obchodzi urodziny! "Wiedźmin" kończy 20 lat. Przypominamy, o czym był film i zastanawiamy się, czy faktycznie był tak zły

Zmiany zachodzące w popkulturze pokazują nam, jak szybko leci czas i jak wiele pojawia się nowości czy trendów. Jednym z najlepszych praktycznych przypadków jest “Wiedźmin”, polski film, który zebrał swego czasu bardzo skrajne opinie. Przeczytaj cały artykuł i dowiedz się, czy naprawdę jest tak źle. Koniecznie zobacz galerię, znajdziesz w niej niezbędny do zrozumienia treści kontekst.

25.09.2022Wiedźmin

Andrzej Kopiczyński i Monika Dzienisiewicz-Olbrychska byli razem 38 lat. Aktor do swoich ostatnich dni nie miał świadomości o śmierci ukochanej!

Andrzej Kopiczyński, czyli inżynier Stefan Karwowski z kultowego "Czterdziestolatka", po dziś dzień jest żywy w pamięci widzów. Chociaż Kopiczyńskiego znali wszyscy, to niewielu wiedziało, jak bardzo skomplikowane było jego życie osobiste. Przez 38 lat był związany z Moniką Dzienisiewicz-Olbrychską i do swoich ostatnich dni nie miał świadomości o śmierci ukochanej!

26.08.2022Czterdziestolatek

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×