Danuta Stenka: Ja nie czytałam "Kamieni na szaniec" [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Bacia (gość)

    Wspaniała Stenka! I tym razem pokazała, że ma talent. Bardzo podobała mi się jako matka Rudego a była to dość ciężka rola mimo że nie duża.

    10.03.2014 15:36
  • Mokka (gość)

    Świetna aktorka, mimo, że nie było jej dużo na ekranie to swoją działkę odegrała bardzo dobrze. Cieszę się, że w tym filmie główne role zagrali jednak młodzi aktorzy, zwłaszcza dobrze wypadł filmowy Rudy.

    10.03.2014 10:17
  • Barti (gość)

    Krótka obecność, ale i tak do filmu wzniosła bardzo dużo ;) Udało mi się już zobaczyć film i powiem jedno: wspaniała historia ;)

    08.03.2014 23:29
  • Thoma (gość)

    Film niesamowicie zagrał na moich emocjach. Grunt,że zwłaszcza młodzi aktorzy merytorycznie byli bardzo mocno przygotowani do pracy na planie tak ważnego filmu.Moim skromnym zdaniem wszystko wyszło na bardzo wysokim poziomie

    08.03.2014 18:20
  • Olka (gość)

    Ale przeklamanie... powiedziala, ze nie pamieta, czy czytala w szkole, bo chyba wtedy nie bylaw kanonie lektur. Potem mowila jeszcze o tym jak jej corki przezyly te ksiazke i jak ogromne wrazenie zrobil na nich ten film... Zreszta nie tylko na nich. Ja do tej pory mysle o filmie...

    08.03.2014 16:40
  • Ewa Nadaj (gość)

    Danuta Stenka to fantastyczna kobieta! Nie zawiodłam się na niej, bardzo dobrze i przejmująco zagrała w filmie, choć jak sama wspomniała, była to mała rola ;)

    07.03.2014 23:33
  • Magda (gość)

    moze i rola byla nie wielka ale zagrana tak, ze czesc sali plakala ze wzruszenia...

    07.03.2014 21:51
  • Aga (gość)

    Dla mnie zdecydowanie za mało było Pani Stenki, mimo wszystko jej rola świetnie została odegrana. Jak zwykle trzyma poziom. Cały film zdecydowanie udany. Warto na niego wybrać się do kina

    07.03.2014 19:29
  • Sonia (gość)

    Wspaniała Stenka, jedna z moich ulubionych aktorek. Mam nadzieję, że jednak później "Kamienie na Szaniec" przeczytała :) Wspaniała historia, nie mogłam się doczekać premiery filmu. Wiem, że nie jest taki sam jak książka ale i tak chętnie się przekonam jak zostali przedstawieni jej bohaterowie.

    07.03.2014 15:15
  • Agawa (gość)

    Rzeczywiście mała rola Stenki, ale jak zwykle doskonała:) Nie było widać, że nie czytała lektury;) Byłam wczoraj z moją druga połówką i muszę przyznać, że film jest piękny i poruszający. A debiutujący aktorzy zagrali, nie przesadzając, fantastycznie:)

    07.03.2014 14:02
  • Dobra (gość)

    Znając Stenkę to i tak wypadnie dobrze. :)

    Rola mała, bo film jednak jest o harcerzach.

    07.03.2014 12:23