"Daredevil 3" zwiastun. Netflix ujawnia tożsamość kolejnego przeciwnika Matta Murdocka! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Netflix udostępnił dziś oficjalny zwiastun trzeciego sezonu serialu "Marvel: Daredevil". Fani produkcji z pewnością będą zaskoczeni informacja ujawnioną w trailerze i nowym Daredevilem, który będzie podszywał się pod Matta Murdocka! Zobaczcie zwiastun!

Multimedia

"Marvel: Daredevil" - premiera 3. sezonu 19 października 2018 roku tylko na Netflix!

W końcu otrzymaliśmy zwiastun 3. sezonu serialu "Marvel: Daredevil", który powróci na Netflix już 19 października. Niewidziany od dawna Matt Murdock (Charlie Cox) wraca, choć daleko mu do szczytu formy. Nie potrafi znaleźć w sobie sił, by ruszyć na ulice jako Daredevil ani by kontynuować prawniczą karierę pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Kiedy jednak z więzienia wychodzi jego arcywróg Wilson Fisk (Vincent D’Onofrio), Matt musi zdecydować, czy woli dalej ukrywać się przed światem, czy zostać tego świata bohaterem.

Fanów produkcji czekają jednak spore zmiany - serial zyskał nowego showrunnera Erika Olesona, który zastąpił Douga Petrie i Marco Ramireza. Wiadomo, że do obsady powróci Vincent D’Onofrio (Kingpin). W serialu pojawi się również Wilson Bethel, który wcieli się w agenta FBI oraz Jay Ali, który zagra Rahula Nadeema również agenta FBI.

TOP10 seriali o superbohaterach, które warto oglądać! [GALERIA]Zobacz więcej

W zwiastunie Netflix ujawnił tożsamość kolejnego przeciwnika Matta Murdocka! W 3. sezonie pojawi się nowy Daredevil, który będzie podszywał się pod głównego bohatera. Kto przywdział kostium superbohatera? Zobaczcie trailer!

"Daredevil 3" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×