daria

"Eurowizja 2022". Burza w sieci po preselekcjach TVP. Fani pocieszają Darię, miażdżą Lidię i krytykują Krystiana Ochmana

Podczas koncertu TVP "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!" nie brakowało emocji. Część występujących artystów mierzy się teraz z krytyką widzów, w tym także zwycięzca, Krystian Ochman. Nie wszyscy widzowie zgadzają się z werdyktem i pocieszają Darię, która ich zdaniem lepiej zaprezentowała się na scenie. Mocno krytykowana jest także Lidia Kopania, od której występu odcinają się nawet autorki jej piosenki.

20.02.2022Eurowizja 2022

"Eurowizja 2022". Krystian Ochman reprezentantem Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji 2022 w Turynie! Zobacz zdjęcia z koncertu "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!"

Eurowizja 2022 - kto będzie reprezentować Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2022 w Turynie? Jury wybrało dziesiątkę kandydatów do Eurowizji spośród 150 kandydatur nadesłanych do TVP. Jednak ostateczny głos stacja oddała widzom. Publiczność nie zawiodła i podczas koncertu TVP "Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję!" zdecydowała: kandydatem Polski będzie Krystian Ochman i jego utwór "River"!

19.02.2022Eurowizja 2022

Eurowizja 2022. Wiemy, kiedy krajowe eliminacje w TVP. Kto wystąpi? Poznajcie finałową dziesiątkę! Kto będzie reprezentował Polskę w Turynie?

Już za kilka dni dowiemy się, kto i z jakim utworem będzie reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji Turyn 2022. Polski reprezentant wyłoniony zostanie z ponad setki nadesłanych zgłoszeń. Finałowa dziesiątka powalczy o prestiżowy bilet do Turynu podczas wielkiego koncertu zamykającego krajowe eliminacje.

09.02.2022Eurowizja 2022

Eurowizja 2022. Znamy uczestników Koncertu Finałowego Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji! Krystian Ochman i Daria to faworyci?

Telewizja Polska, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów oraz fanów Konkursu Piosenki Eurowizji, podjęła decyzję o organizacji Koncertu Finałowego Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji – Turyn 2022, podczas którego zaprezentuje się dziesięcioro uczestników, wybranych z nadesłanych zgłoszeń, które można było wysyłać do 20 listopada 2021 roku.

14.01.2022Eurowizja 2022

Sylwester Marzeń z Dwójką. Zenek Martyniuk i pozostałe gwiazdy już są w Zakopanem! Zobaczcie zdjęcia z prób do największej imprezy roku!

Sylwester Marzeń z Dwójką nadchodzi wielkimi krokami! Czas pożegnać rok 2021, więc Telewizja Polska szykuje największą imprezę odchodzącego roku! Na scenie będzie rządził m.in. Zenek Martyniuk, który już - razem z pozostałymi gwiazdami - jest w Zakopanem, gdzie trwają próby do imprezy. Zobaczcie zdjęcia!

30.12.2021Sylwester Marzeń z Dwójką

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×