dariusz kordek

"Rodzinny interes" sezon 3. TV Puls kontynuuje serial z Magdą Modrą i Dariuszem Kordkiem! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Telewizja Puls pokaże 3. sezon serialu „Rodzinny interes” o perypetiach pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. W rolach głównych występują m.in. Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Klubowicz, Marta Zgutczyńska, Dariusz Kordek i Marek Krupski. Zdjęcia na planie rozpoczynają się w lipcu. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Sprawdźcie!

02.06.2020Rodzinny interes

"Rodzinny interes" sezon 2. TV Puls kontynuuje swój serial! Do obsady dołączyła legenda telenoweli "W labiryncie" - Marta Klubowicz!

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, szykuje drugi sezon serialu „Rodzinny interes”. Premiera nowych odcinków jesienią. Na ekranie ponownie zobaczymy m.in. Patryka Janasa z zespołu disco polo „Deep Dance”, Elżbietę Taracińską-Badurę i Dariusza Kordka. Do obsady dołączy również Marta Klubowicz. Zdjęcia ruszają pod koniec lipca, serial będzie liczył 40 odcinków.

08.07.2019Rodzinny interes

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×