"Dark". 4 listopada 2019 roku zaginął serialowy Mikkel Nielsen! Co się z nim stało?

4 listopada 2019 roku to szczególna data dla fanów serialu "Dark" Netflixa. Właśnie w tym dniu zaginął Mikkel Nielsen, czyli chłopiec, który podróżował w czasie. Co się z nim stało? Przypominamy wydarzenia z serialu "Dark" Netflixa.

Multimedia

4 listopada 2019 roku zaginął Mikkel z serialu "Dark"

Mikkel Nielsen to jeden z bohaterów serialu "Dark" Netflixa. Jako chłopiec (w 2019 roku) był synem Ulricha i Kathariny, który zaginął w jaskini w Winden dokładnie 4 listopada. Przeniósł się wtedy w czasie do 1986 roku, gdzie trafił pod opiekę pielęgniarki, Ines Kahnwald. Ta adoptowała go i w ten sposób Mikkel Nielsen został Michaelem Kahnwaldem, czyli ojcem Jonasa Kahnwalda.

Jak żyć po skasowaniu "The OA"? Poznaj 8 seriali, którymi możesz wypełnić pustkę!Zobacz więcej

Pierwszy sezon "Dark" otwiera właśnie scena samobójstwa Michaela Kahnwalda, który pozostawia po sobie jedynie mapę jaskiń Winden oraz tajemniczy list z adnotacją: Otworzyć o 22:13, dnia 4 listopada. W 2. sezonie "Dark" Jonas odwiedzając ojca (w czerwcu 2019 roku) odkrywa, że to on "pomógł" Mikkelowi znaleźć przejście. Przyczynił się też do samobójstwa Michaela.

Zobacz galerię

Będzie 3. sezon "Dark"

Przypominamy, że Netflix zamówił 3. sezon "Dark". Prace na planie niemieckiej produkcji mają potrwać do grudnia br. W trzecim sezonie, który będzie się składał z 8. odcinków, w centrum wydarzeń ponownie znajdą się rodziny Nielsenów, Kahnwaldów, Tiedemannów i Dopplerów. Spróbują rozwikłać tajemnice małego miasteczka Winden oraz znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytanie: czy można rozwiązać pętlę czasu i zmienić mroczne przeznaczenie wszystkich bohaterów?

Od samego początku planowaliśmy DARK jako trylogię o podróży w czasie. Kiedy uświadomiliśmy sobie, jak dużą popularnością na całym świecie cieszył się pierwszy sezon, byliśmy wniebowzięci. W tej chwili fani mogą rozkoszować się oglądaniem drugiego sezonu, a my właśnie rozpoczęliśmy produkcję trzeciej, ostatniej już odsłony tej pełnej paradoksów sagi rodzinnej. Odpowiemy w niej na pytania, jakie dręczyły naszych widzów, i z biegiem czasu pomożemy rozwikłać wszystkie zagadki tej historii. Na pewno ciężko będzie nam pożegnać się z postaciami, które zdążyliśmy tak polubić, ale przecież początek jest końcem, a koniec początkiem.

TOP5 seriali Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×