"Dark" Netflixa będzie trylogią. Zwiastun 2. sezonu zapowiada początek kolejnego cyklu. Będzie jeszcze mroczniej?

"Dark" powróci na Netflix już w czerwcu. W sieci zadebiutował zwiastun nowych odcinków, a twórcy potwierdzili, że zawiła historia mieszkańców niemieckiego miasteczka Winden zostanie zamknięta w 3. sezonach. Zobaczcie, jak zapowiada się kolejna odsłona "Dark". Będzie jeszcze mroczniej?

Multimedia

"Dark 2" - premiera nowych odcinków już 21 czerwca 2019 roku na Netflix!

W drugim sezonie "Dark" zobaczymy dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

Po tym jak Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020 roku, jego przyjaciele - Martha, Magnus i Franziska próbują odkryć w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciągniętych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi.

Znamy datę premiery 2. sezonu! Co wydarzy się w nowych odcinkach hitowego serialu Netflixa?Zobacz więcej

Twórcy serialu potwierdzili już, że "Dark" będzie trylogią. Oznacza to, że historia mieszkańców niemieckiego miasteczka Winden zostanie zamknięta w 3. sezonach. Zdjęcia do finałowej serii mają rozpocząć się w czerwcu br., tak aby premiera ostatniego sezonu odbyła się w 2020 r. Na Instagramie Barana bo Odara pojawiło się już zdjęcie pierwszej strony scenariusza 3. sezonu "Dark".

Zobacz galerię

"Dark 2" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×