Darmowy Netflix, HBO GO, Disney+ i Amazon Prime Video? Nie dajcie się nabrać!

Niewielu widzów decyduje się na subskrybowanie dużej liczby platform streamingowych. Nic w tym dziwnego, z jednej strony połączenie wszystkich opłat mogłoby mocno odcisnąć się na ich budżecie, a jednocześnie oferta każdego z tych serwisów jest na tyle bogata, że nie sposób zapoznać się ze wszystkimi tytułami. Nie zmienia to faktu, że oferty darmowego dostępu do najpopularniejszych platform mogą być bardzo kuszące!

Multimedia

"Darmowe" platformy VOD

Platformy oferujące usługę wideo na żądanie, takie jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video czy Disney+ cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ich użytkownicy liczeni są w milionach. Trudno się temu dziwić - oferta poszczególnych serwisów z każdym dniem staje się coraz bogatsza i wypełniona jeszcze bardziej interesującymi produkcjami. Między innymi z tego względu, dla wielu osób całkiem kuszące mogą się wydawać oferty darmowego dostępu do treści umieszczonych w serwisach streamingowych.

Tego użytkownicy obawiają się najbardziej! Netflix walczy ze współdzieleniem kontZobacz więcej

Oczywiście każda aplikacja, strona czy program, które rzekomo mają umożliwić darmowe korzystanie z produkcji Netfliksa, HBO, Amazona, Disney+ czy innych platform oferujących usługę wideo na żądanie, to oszustwo. W "najlepszym" (o ile w ogóle możemy tak określić tę sytuację) wypadku osoba, która zdecyduje się z nich skorzystać, łamie prawa autorskie poszczególnych serwisów, za co może zostać pociągnięta do odpowiedzialności. Dodatkowo, w przypadku wszelkich programów czy wtyczek, które służą do działań niezgodnych z prawem, zawsze istnieje ryzyko pobrania wraz z nimi wirusa, który może zacząć siać spustoszenie na urządzeniu wykorzystywanym do tego procederu lub doprowadzić do kradzieży wrażliwych danych. Nie ma żadnych wątpliwości, że nie warto tak ryzykować, przede wszystkim ze względu na łamanie prawa, jak również przez to, że to się po prostu nie opłaca.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×