"Das Boot". Epic Drama pokaże nową serialową wersję jednego z najlepszych filmów wojnnych! Kiedy premiera? Kto zagrał w "Das Boot"? [ZDJĘCIA]

Doskonałe wiadomości dla widzów kanału Epic Drama oraz wszystkich, którzy oczekiwali nowej wersji serialu "Das Boot"! Dzięki umowie z Sonar Entertainment Viasat World zapewnia kolejne atrakcyjne propozycje programowe dla kanału Epic Drama. Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

SERIAL "DAS BOOT" W TELEWIZJI I NA VOD. GDZIE OGLĄDAĆ NOWY "OKRĘT"?

Kontynuując politykę wzbogacania biblioteki programowej o światowej klasy treści, wiodący międzynarodowy koncern mediowy Viasat World podpisał umowę z Sonar Entertainment, wprowadzając długo oczekiwaną serię historyczną "Das Boot" do oferty kanału Epic Drama.

Cieszymy się, że nasze kanały stanowią gwarancję najwyższej jakości serii telewizyjnych dostępnych na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Nasza reputacja opiera się na starannym doborze treści, a nasze marki, jako synonim najlepszych propozycji programowych, szybko zyskały uznanie i renomę wśród szerokiej publiczności w wielu krajach. Serial Das Boot jest produkcją lokalną, nakręconą w Europie, stąd jesteśmy szczególnie podekscytowani widząc, w jaki sposób produkcja rezonuje z publicznością. Sonar Entertainment, jako producent i dystrybutor wyjątkowych treści, jest dla nas kluczowym partnerem, a sama umowa jest potwierdzeniem zaangażowania w pracę z najlepszymi w branży – mówi Seniha Tunaboylu, Head of Acquisitions w Viasat World.

Nowy serial historyczny w czerwcu na Epic Drama. O czym będzie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DAS BOOT - FABUŁA I OBSADA

"Das Boot" (osiem 60-minutowych odcinków) jest koprodukcją Sky Deutschland, Bavaria Fiction i Sonar Entertainment, inspirowaną nominowanym do Oscara i Złotego Globu dziełem Wolfganga Petersena opartym na bestsellerowej powieści Lothara-Günthera Buchheima. Nakręcona m.in. w Monachium, La Rochelle, Pradze i na Malcie seria, której budżet wyniósł 32,8 milionów dolarów, ukazuje bezsensowną rzeczywistość II wojny światowej poprzez zestawienie dwóch oryginalnych fabuł toczących się równolegle na lądzie i morzu.

Znakomicie obsadzony serial przedstawia losy fikcyjnego okrętu podwodnego U-612, opuszczającego swój port macierzysty w drodze na misję bojową na terytorium wroga. Dodatkowy, osobny plan stanowią losy francuskiego ruchu oporu walczącego z niemieckimi siłami okupacyjnymi w La Rochelle. W gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy m.in. Vicky Krieps (Phantom Thread), Lizzy Caplan (Masters of Sex) Toma Wlaschihę (Gra o tron), Vincenta Kartheisera (Mad Men), Jamesa D'Arcy’ego (Agent Marvel Carter) i Thierry’ego Frémonta (Juste un regard). Film został nakręcony w języku niemieckim, francuskim i angielskim, a koncern Viasat World uzyskał do produkcji wyłączne prawa (w tym SVOD) na wybranych rynkach międzynarodowych. Emisję zaplanowano w grudniu na kanale Epic Drama.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Noman (gość)

  Ponieważ wszędzie nieprzychylne komentarze to postanowiłem napisać ze dla mnie to naprawdę dobry serial. Według mnie nie była to próba zmierzenia sie z filmem Petersena, a jedynie osadzeniem filmu w podobnym klimacie, za pomocą podobnych środków wizualnych. Do scenariusza nie da sie przyczepić. To nie walka Armii Krajowej w okupowanej Polsce tylko Ruch Oporu we Francji. Interesująca postać kobieca. Rownież akcja na okręcie daje radę bo aktorzy stanęli na wysokości zadania, a scenarzyści nie próbowali za wszelka cenę osiągnąć poziomu produkcji wysokobudżetowych. Liczę na kontynuacje.

  25.12.2018 12:45
 • Marduk (gość)

  -a od kiedy Rosjanie coś zrobili aby przeciwdziałać Zagładzie?

  Hahaha, co za nieuk. Zabili kilka milionów Niemców ich śmieciów pomocników i w końcu zawiesili swoją flagę na Reichstagu. Bez tego uleciał byś jako popiół z krematorium albo w ogóle się nie urodził.

  10.12.2018 12:29
 • Bosman Bartl (gość)

  Czekałem na ten serial, niestety nie da się oglądać. Totalna porażka.

  05.12.2018 09:40
 • inogosc (gość)

  nowy das boot AD 2018 jest taki........."współcześnie serialowy" że aż głowa boli.Pierwsze dwa odcinki nie powiem zaciekawiły następne dwa zniechęciły ,a porównywać do Das Boota Wolfganga Petersena nie ma sensu "Król" bedzie siedział na tronie pewnie kolejne trzerdzieści lat

  04.12.2018 11:30
 • karaya (gość)

  Lothar Günther Buchheim przewraca się w grobie...takiej cegły za takie pieniądze to w życiu nie widziałem, no,może Kleopatra...Wątki z pierwszej części trylogii LGB (Das Boot, die Festung i der Abschied) mają tyle do oryginału co pięść do nosa. W odcinku trzecim jest mowa o "informacjach rosyjskich o losach Żydów na wschodzie" -a od kiedy Rosjanie coś zrobili aby przeciwdziałać Zagładzie?! I jeszcze ten wątek homoseksualny....Żeby nie rozpisywać sie, bo szkoda na to czasu-filmu Petersena NIC nie pobije, ta wersja to zasługuje na największą malinę!!!

  04.12.2018 10:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×