Dawid Kwiatkowski i tancerze "You can dance" wracają do "Szkoły"! [ZDJĘCIA+WIDEO]

W nowym sezonie „Szkoły” pojawi się nie tylko wiele emocjonujących historii, ale także inne atrakcje. Nowy utwór do czołówki tego popularnego serialu i teledysk z udziałem Dawida Kwiatkowskiego oraz tancerzy You Can Dance, a także wyjątkowy konkurs! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

Koncert Dawida Kwiatkowskiego w zwycięskiej szkole oraz dowolny sprzęt edukacyjny o wartości 20 000 zł - te wszystkie nagrody są na wyciągniecie ręki! Już 30 września rusza II edycja konkursu, organizowanego przez telewizję TVN i serial „Szkoła”, z udziałem Dawida Kwiatkowskiego. Zadaniem uczestników jest zrealizowanie własnego teledysku do utworu „Niezniszczalni”, który pojawił się w czołówce serialu. By zainspirować i zachęcić uczniów do udziału w akcji, Dawid Kwiatkowski, wspólnie z tancerzami You Can Dance: Michałem Kalcowskim, Hani Szychowicz, Klaudii Antos oraz Joachimem Uetake, nagrali przykładowy klip. Zgłoszenia i autorskie teledyski można przysyłać do 2 listopada 2016 r. Kreatywność, zaangażowanie i dobra zabawa to kluczowe dla konkursu wartości.

Mamy nadzieję, że cała akcja nakłoni uczniów do wspólnego działania i pokaże, że razem można wszystko. Zainteresowanie I edycji przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Do konkursu zgłosiło się ponad 400 szkół z całej Polski. Liczymy, że tym razem będzie podobnie – tłumaczy Krystyna Lasoń, producentka serialu „Szkoła”.

Konkurs będzie składał się z II etapów. Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×