Dawid Kwiatkowski: Marzyłem o tatuażu od dawna! [WIDEO]

Wokalista Dawid Kwiatkowski, gwiazda "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", i jego taneczna partnerka Janja Lesar razem zrobili sobie tatuaże. Muzyk wytatuował sobie napis "fleur rebelle", co oznacza "zbuntowany kwiat" i jest hołdem dla Rihanny, ulubionej artystki Kwiatkowskiego.

Multimedia

Dawid Kwiatkowski przyznaje, że od dawna marzył o tatuażu. W podjęciu decyzji pomogła mu Janja Lesar, jego partnerka w programie. Para postanowiła zrobić sobie tatuaże wspólnie, na pamiątkę udziału w programie. Ich wizyta w salonie tatuażu została sfilmowana przez ekipę "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

CZYTAJ TAKŻE: DAWID KWIATKOWSKI I JANJA LESAR ROBIĄ SOBIE TATUAŻE! [WIDEO+ZDJĘCIA] DAWID KWIATKOWSKI: NIE RZUCIŁEM SZKOŁY, CAŁY CZAS SIĘ UCZĘ [WIDEO]

- Ten czas jest dla nas wspaniały, bardzo się ze sobą zżyliśmy i stwierdziliśmy, że chcemy zrobić razem coś, o czym marzyliśmy już od jakiegoś czasu. Postanowiliśmy, że zrobimy sobie te tatuaże, by przypomniały nam czas trwania "Tańca z Gwiazdami". Nie jest tak, że zdecydowaliśmy się na nie dlatego, że bierzemy udział w "Tańcu z Gwiazdami" i chcemy pokazać fajny filmik przed tańcem, tylko marzyliśmy o tym wcześniej - mówi Dawid Kwiatkowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE: DAWID KWIATKOWSKI BEZ KOSZULKI! DAWID KWIATKOWSKI ŚPIEWA Z BRATEM! [WIDEO]

Wokalista wytatuował sobie na ręce napis "fleur rebelle", co oznacza "zbuntowany kwiat". Inspiracją był dla Kwiatkowskiego podobny tatuaż Rihanny, którą muzyk nazwa swoją boginią. Kwiatkowski jest bardzo zadowolony z udziału w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", ale cieszy się, że wkrótce będzie mógł kontynuować karierę muzyczną.

- Jestem głównie piosenkarzem i chciałbym się na tym skupić. Bardzo dużo czasu pochłania mi taniec, nie narzekam, ale wiem, że niedługo się to skończy i będę mógł pracować nad kolejną płytą i koncertować - dodaje wokalista.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×