Dawid Kwiatkowski Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014!

Znamy już wyniki głosowania MTV EMA 2014 w kategorii Najlepszy Polski Artysta. Zwycięzca, Dawid Kwiatkowski odbierze statuetkę podczas MTV EMA Pre-Party 2014, którą poprowadzą Kasia Kępka i Wojciech „Łozo” Łozowski.

Multimedia

TRANSMISJA Z WRĘCZENIA NAGÓRD MTV EMA 2014 NA ŻYWO, PROSTO Z GLASGOW JUŻ 9 LISTOPADA O 21:00, NA KANALE MTV!

Zwyciężając, Dawid Kwiatkowski zdobył szansę na nominację w kategorii „Najlepszy Artysta Światowy”. Już dziś, na stronie www.mtvema.com startuje głosowanie, w którym spośród zwycięzców lokalnych wybranych zostanie 10 osób, które powalczą o ten tytuł. Głosowanie potrwa do 29 października, a „Najlepszy Artysta Światowy” zostanie ogłoszony podczas gali MTV EMA 2014 w Glasgow.

CZYTAJ TAKŻE: ZNAMY WSZYSTKICH NOMINOWANYCH DO MTV EMA 2014 [LISTA] NICKI MINAJ GOSPODYNIĄ ROZDANIA STATUETEK MTV EMA 2014 [WIDEO]

  • Pamiętam jak rok temu stałem pod sceną na gali MTV EMA i marzyłem o tym, by znaleźć się na niej w przyszłym roku ze statuetką MTV w rękach. Udało się! – powiedział szczęśliwy zwycięzca. - Udało się dzięki moim fanom, ich wsparciu, dzięki mojej ciężkiej pracy oraz temu, że wierzyłem w marzenia i cele, które sobie postawiłem. Teraz, gdy to ja zostałem wybrany, aby reprezentować Polskę, czuję jeszcze większą presję, ale wiem, że z moimi fanami damy radę w następnych głosowaniach. Tym razem w Europie i na świecie! – dodał.

Swoją statuetkę, Dawid odbierze 4 listopada w warszawskim Soho Factory podczas MTV EMA Pre-Party, które poprowadzą Kasia Kępka Wojciech „Łozo” Łozowski. Tego wieczoru, Kwiatkowski wystąpi nie tylko, jako artysta, ale i digital host, relacjonując galę na profilach MTV Polska, na Twitterze i Instagramie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×