dawid kwiatkowski

"Starsza pani musi fiknąć". Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny zabiorą swoje mamy na niezapomnianą wyprawę z TVN! Kto jeszcze?

Nowy program TVN „Starsza pani musi fiknąć” to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo!

24.01.2019Starsza pani musi fiknąć

"The Voice Kids 2" odcinki 1. i 2. Przesłuchania w ciemno. Śpiewające dzieciaki dają czadu! Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pierwsze Przesłuchania w ciemno w programie "The Voice Kids 2" za nami! Nie zabrakło wzruszeń, zabawy oraz przede wszystkim nowych doskonałych głosów! Te dzieciaki naprawdę mają szansę na karierę! Sprawdźcie, co wydarzyło się w dwóch pierwszych odcinkach programu "The Voice Kids 2" i kto przeszedł do kolejnego etapu!

01.01.2019The Voice Kids

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×