dawid noweta

"Rolnik szuka żony". Ślub Joanny i Kamila. Wesele uczestników zbliża się wielkimi krokami! Wiadomo, kiedy się odbędzie

Joanna i Kamil są świetnie znani telewidzom za sprawą ich udziału w 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Para z miejsca zapałała do siebie uczuciem i obecnie przygotowuje się do ślubu. Przyszli państwo młodzi zdradzili kolejne szczegóły związane z ich zaślubinami. Okazuje się, że para już całkiem niedługo stanie na ślubnym kobiercu!

18.07.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Maciej Kazek i Dawid Noweta spotkali się z uczestniczkami "Rolnika"! Maciejowi w oko wpadła Agnieszka Zarzeczna? Zdjęcia mówią wiele!

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Za nami emisja już ośmiu edycji programu, a już jesienią widzowie będą mogli obejrzeć 9. odsłonę "Rolnik szuka żony". Tymczasem uczestnicy poprzednich edycji postanowili urządzić sobie spotkanie integracyjne!

13.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Martyna Cel dziś wygląda zupełnie inaczej! Była kandydatka Dawida Nowety odważnie eksponuje swoje wdzięki!

Martyna Cel była jedną z kandydatek do serca rolnika Dawida Nowety, który szukał drugiej połówki w programie "Rolnik szuka żony 7". Chociaż początkowo była faworytką młodego rolnika, to finalnie ich znajomość zakończyła się prawdziwą katastrofą, którą fani "Rolnika" do dziś wspominają! Dziś Martyna Cel wygląda zupełnie inaczej. Uczestniczka randkowego programu odważnie eksponuje swoje wdzięki i zachwyca internautów!

04.05.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 7". Widzowie uznali Martynę Cel za prawdziwą seksbombę! Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda była kandydatka Dawida Nowety!

Chociaż za nami już 8. edycja programu "Rolnik szuka żony", to z pewnością w pamięci wielu widzów jest 7. sezon programu, który dostarczył wielu emocji. Szczególnie za sprawą trudnej relacji Dawida Nowety z Martyną Cel, którą widzowie uznali za prawdziwą seksbombę! Zobaczcie, jak piękna kandydatka Dawida wygląda dzisiaj!

14.01.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Adam Dzieżyc spotkał się z Dawidem Nowetą z poprzedniej edycji. Panowie wspólnie imprezowali!

Adam Dzieżyc to jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Rolnik szuka żony 8". Popularność wręcz zaskoczyła uczestnika show TVP, bowiem nie spodziewał się, że będą do niego pisać i wydzwaniać mężatki, które pragną dostać od niego... części jego garderoby! Teraz Adam miał szansę opowiedzieć o swoich doświadczeniach komuś, kto doskonale go zrozumie!

23.12.2021Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×