dawid ogrodnik

"Johnny". Historia o przyjaźni, która zmienia życie. Mamy teaser i plakat polskiego filmu w gwiazdorskiej obsadzie!

"Johnny" to film o przyjaźni, która może zmienić życie. - Napisałem tę historię, aby nawet najbardziej zdołowany człowiek uwierzył, że nowe, dobre życie może się rozpocząć w trudnych do wyobrażenia, ekstremalnych okolicznościach - mówi twórca filmu. Obraz swoją kinową premierę będzie miał 23 września. W rolach głównych Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan. Zobacz teaser i plakat filmu!

09.06.2022Johnny

"Jak pokochałam gangstera" [RECENZJA]. Film o słynnym polskim gangsterze już na Netflix! Będzie hit na miarę "Jak zostałem gangsterem"?

"Jak zostałem gangsterem" to film Macieja Kawulskiego, który podbił kina na początku 2020 roku, a następnie stał się streamingowym hitem. Nic więc dziwnego, że kolejnym obrazem z cyklu zainteresowała się platforma Netflix, licząc, że i tym razem będzie przebój. Jak prezentuje się film "Jak pokochałam gangstera"? Sprawdziliśmy!

05.01.2022Recenzja

"Wszystkie nasze strachy". Andrzej Piaseczny, Marianna Schreiber i Katarzyna Zillmann z partnerką na premierze filmu walczącego o tolerancję. Kto jeszcze się pojawił?

Za nami oficjalna premiera filmu "Wszystkie nasze strachy" w reżyserii Łukasza Rondudy i Łukasza Gutta, który okazał się odkryciem tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni. Film, którego największym przesłaniem jest tolerancja, zgromadził na swojej premierze wielu artystów oraz celebrytów. Na czerwonym dywanie pozowali m.in. Andrzej Piaseczny, Marianna Schreiber i Katarzyna Zillmann z partnerką. Kto jeszcze się pojawił?

03.11.2021Wszystkie nasze strachy

"Johnny". Mamy pierwsze zdjęcia z planu filmu o księdzu Janie Kaczkowskim! Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan w głównych rolach

Zakończyły się zdjęcia do filmu „Johnny” w reżyserii Daniela Jaroszka. Produkcja przybliży historię księdza Jana Kaczkowskiego, łamiącego stereotypy założyciela hospicjum domowego w Pucku, niezwykle popularnego duchownego, vlogera, autora książek. W głównych rolach występują Dawid Ogrodnik oraz Piotr Trojan. Na ekranie zobaczymy również m.in. Marię Pakulnis oraz Joachima Lamżę.

28.09.2021Johnny

"Układ". Nowy polski serial kryminalny AXN z datą premiery! Kontynuacja "Rysy" nadchodzi!

Telewizja AXN pokaże najnowszą lokalną produkcję Sony Pictures Television (SPT) Networks Central Europe, „Układ”. 8-odcinkowy serial kryminalny jest kontynuacją cyklu bestsellerowych powieści Igora Brejdyganta. Telewizyjna adaptacja pierwszej części książki pt. „Rysa” miała premierę wiosną br. i została wyróżniona nominacją do Polskich Nagród Filmowych „Orły”. Sprawdźcie szczegóły!

03.09.2021Układ

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×