Dawid Podsiadło o "X-Factor": Ten program odbiera osobowość

Dawid Podsiadło, zwycięzca drugiej edycji "X-Factor", nie ma najlepszego zdanie o programie.

Multimedia

Dawid Podsiadło udzielił wywiadu w Radiowej Trójce, w którym to zdradził kulisy programu "X-Factor". Artysta nie ma najlepszego zdania o programie, dzięki któremu mógł nagrać płytę.

CZYTAJ TAKŻE: LISTA NOMINOWANYCH DO MTV EUROPEAN MUSIIC AWARDS! [ZDJĘCIA+WIDEO] MTV EMA 2013. KAMIL BEDNAREK NAJLEPSZYM POLSKIM ARTYSTĄ!

- Byłem raczej zniesmaczony tym co zobaczyłem. Dla mnie największym szokiem było to, że taki program, mimo wszystko nie służy do promowania, pomagania utalentowanym ludziom, ale do jakiejś promocji bezsensownej produktów, a nie ludzi, czy artystów. Tam jest odbierana jakaś osobowość i jedyny pierwiastek przypisany do każdego z nas. Zostajemy już ubrani w szaty z góry ustalone: ten będzie skromnym chłopakiem, a ten będzie przebojowym i skaczącym do piosenki - powiedział Podsiadło.

Piosenkarz zaznaczył jednak, że mimo wszystko poświęcenie się opłaciło.

- Takie są reguły programu i do tego trzeba było się przyzwyczaić. Było to dla mnie szok, bo myślałem, że to program muzyczny, a jest to program rozrywkowy. Ja też nie mogę narzekać, bo dzięki temu, że wziąłem w nim udział mogłem podpisać kontrakt z wytwórnią i zrobić płytę, o której marzyłem - dodał Podsiadło.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×