Dawid Woliński ma 17-letnią córkę!

Projektant ujawnił długo skrywaną tajemnicę.

Multimedia

- Moja córka ma prawie 17 lat, to jest szok. Miałem 19 lat jak się urodziła. Nie jest owocem chwilowej miłości, ja się z Basią bardzo długo spotykałem. Jak się nam to wszystko przydarzyło, to akurat się wtedy rozstawaliśmy - ujawnił Dawid Woliński w programie Magdaleny Mołek "W roli głównej".

CZYTAJ TAKŻE: PROJEKTANT DAWID WOLIŃSKI PRZYZNAJE, ŻE NIE UMIE SZYĆ DAWID WOLIŃSKI: MAM BARDZO DUŻO ZWOLENNIKÓW MOICH "SWEET FOCI" [WIDEO]

Był to poważny problem.

- A my nie chcieliśmy być już potem z Basią. Nie wiem, jak chciałem rozwiązać tę sytuację. Byłem za młody, za głupi... To była to ogromna nieodpowiedzialność. Byłem w szoku, nie zdawałem sobie sprawy, nie potrafiłem zareagować, byłem za głupi - podkreślił Woliński.

CZYTAJ TAKŻE: DAWID WOLIŃSKI BARDZO DBA O SIEBIE WOLIŃSKI RADZI WĘGORZEWSKIEJ: JESTEŚ GRUBA, OTWÓRZ CUKIERNIĘ

Projektant dopiero niedawno zaczął układać relacje z nastoletnią córką.

    • Jest taka jak ja: obrażalska, ale też ładnie rysuje. Takie cechy charakteru odziedziczyła po mnie. Ostatnio, jak u mnie była, to razem imprezowaliśmy. Będę się starał chronić przed wszystkim, co ją może spotkać, ale bez przesady. Wolę mieć naturalniejszy kontakt. Jest to dla mnie ogromna satysfakcja i powoduje taki uśmiech niedowierzania, że to naprawdę super, że ją mam i zazdroszczę sobie sam takiego dziecka...* - zapewnił Dawid Woliński.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×