"DC Super Hero Girls". Paczka przyjaciółek ratuje świat! Nowe odcinki animacji na Cartoon Network

Tak jak wszystkie nastolatki miewają problemy sercowe i kłopoty z rówieśnikami. Dorastanie jest dla nich jednak szczególnym wyzwaniem, bo po lekcjach uwalniają swe moce i stawiają czoła złoczyńcom, pomagając mieszkańcom Metropolis. Przed widzami Cartoon Network nowe odcinki przygód popularnych bohaterek z kreskówki „DC Super Hero Girls”.

Multimedia

"DC SUPER HERO GIRLS" - GDZIE I KIEDY OGLĄDAĆ?

Dziewczyńska przyjaźń jest najprawdziwszą supermocą! Wiedzą o tym bohaterki „DC Super Hero Girls”, które oprócz nadprzyrodzonych zdolności mają bardzo istotną siłę - są zgraną paczką nastolatek. To właśnie ich solidarność i współpraca pozwalają na uratowanie miasta przed złem! Co tym razem przytrafi się Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatannie i Green Lantern?

Bestsellerowe książeczki dla dzieci doczekają się ekranizacji! Pierwszy odcinek za darmo w InternecieZobacz więcej

W nowych odcinkach kreskówki Lauren Faust (odpowiedzialnej m. in. za „Atomówki”) bohaterki zajmą się doskonaleniem swoich super mocy. Nie będzie to oczywiście najłatwiejsze zadanie! Przede wszystkim dlatego, że łączenie obowiązków superbohaterek z trudami związanymi z uczeniem się w szkole przysparza wielu kłopotów! Tym razem Supergirl zostanie niesłusznie oskarżona o popełnienie wykroczeń, przez co będzie zawieszona w szkole, a jej popularność wśród uczniów zacznie spadać. Natomiast Jessica i Pam Isley łączą swoje moce i protestują przeciwko wycince 300-letniego dębu spowodowanej budową nowej nieruchomości. Czy uda się im ocalić magiczne drzewo?

Nowe odcinki „DC Super Hero Girls” emitowane są od 15 kwietnia, od poniedziałku do piątku o godz. 14:45 na kanale Cartoon Network.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×