Debata prezydencka w TVN odwołana! Konfrontacja kandydatów na prezydenta tylko w TVP?

Przed wyborami prezydenckimi 2020 miały odbyć się trzy debaty z kandydatami na urząd prezydenta. Okazuje się jednak, że tak się nie stanie. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Debata prezydencka w TVN odwołana

Wybory prezydenta RP odbędą się 28 czerwca. Telewizja Polska ma ustawowy obowiązek zorganizowania debaty wyborczej. Konfrontacja kandydatów na prezydenta została więc zaplanowana na 17 czerwca o godzinie 21:00. Transmisja odbywa się na antenie TVP1 i TVP Info, a prowadzi ją Michał Adamczyk. Oprócz TVP, debatę zorganizować miały także TVN i Polsat. Najprawdopodobniej nie odbędą się one.

TVP zorganizuje debatę przed I turą wyborów prezydenckich! Gdzie i kiedy można ją obejrzeć?Zobacz więcej

TVN miał zorganizować spotkanie kandydatów na urząd w piątek, 19 czerwca. Została ona jednak odwołana, a jako przyczynę tej decyzji podano obrady Sejmu. Pod znakiem zapytania stoji także debata w Polsacie - Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski nie potwierdzili bowiem swojego uczestnictwa.

Przypomnijmy, że w wyborach na prezydenta udział biorą: Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Andrzej Duda, Szymon Hołownia, Marek Jakubiak, Władysław Kosiniak-Kamysz, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno, Rafał Trzaskowski, Waldemar Witkowski i Stanisław Żółtek.

Wpadka TVP podczas debaty prezydenckiej! Widzowie wyłapali "znikające sekundy"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×