"Deep state" - kiedy premiera? FOX zapowiada już 2. sezon nowego serialu! [ZWIASTUN]

Tuż przed premierą serialu "Deep State" na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonu! Decyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu do wielu krajów.

Multimedia

"Deep state" w poniedziałki o godz. 21:00 na FOX! - sprawdź program tv

Przedstawiciele spółki FOX Networks Group (FNG) Europe and Africa ogłosili, że zostanie nakręcony drugi sezon "Deep state", pierwszego zrealizowanego w regionie serialu fabularnego własnej produkcji.

Gwiazda "Gry o tron" w nowym szpiegowskim serialu! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Druga część długo oczekiwanego serialu szpiegowskiego zostanie wyprodukowana przez spółkę Endor Productions należącą do wytwórni Red Arrow Studios. Rozpoczęły się już prace nad scenariuszem - szefem ekipy scenarzystów jest współtwórca serialu i jego główny producent Matthew Parkhill (Twardzielka). Obowiązki producentów wykonawczych ze strony Endor Productions pełnić będą Hilary Bevan Jones (Cracker, Stan gry) i Tom Nash (Kłopotliwa sprawa, The Dark Outside). Fox Network Group Europe & Africa będzie reprezentować Sarah Johnson. Decyzja o nakręceniu drugiego sezonu została podjęta po podpisaniu wielu umów dotyczących sprzedaży międzynarodowych praw do emisji pierwszego sezonu. Pierwszy sezon debiutuje na rynku europejskim 5 kwietnia – polska premiera w poniedziałek 9 kwietnia o 21:00. Serial będzie emitowany na 50 rynkach w Europie i Afryce, a później zostanie pokazany na całym świecie.

- Matthew oraz zespół Endor Productions przygotowali wspaniały serial, który z pewnością zrobi na widzach ogromne wrażenie, co potwierdzają bardzo pozytywne recenzje współpracujących z nami nadawców i spółek zajmujących się zakupem praw do emisji - powiedział Diego Lombardo, prezes Fox Networks Group Europe & Africa. - Już niedługo widzowie na całym świecie obejrzą premierowy odcinek serialu "Deep state". Chcemy przy tej okazji ogłosić, że zamierzamy nakręcić kolejną część tej fascynującej historii. Kontynuujemy nasze hollywoodzkie tradycje i tworzymy lokalne treści, które zapewnią rozrywkę widzom na całym świecie - dodał.

"Deep state" - zwiastun:

- Bardzo cieszymy się, że tuż przed premierą serialu "Deep state" możemy ogłosić, że powstanie jego drugi sezon. Otrzymaliśmy ogromne wsparcie ze strony zespołu Fox Networks Group Europe & Africa i bardzo cieszymy się, że będziemy znów razem pracować nad kolejną odsłoną tej historii - powiedziała Hilary Bevan, producentka wykonawcza ze strony Endor Productions. - Pierwszy sezon nie powstałby bez naszego utalentowanego głównego producenta, współtwórcy serialu, jego scenarzysty i reżysera, Matthew Parkhilla. Razem z Tomem Nashem chcielibyśmy przy tej okazji także podziękować współtwórcy serialu i jego scenarzyście, Simonowi Maxwellowi i reżyserowi Robertowi Connolly’emu, który przeniósł naszą historię na mały ekran w czterech pierwszych odcinkach, Jeffowi Fordowi z FNG E&A, który zamówił serial, oraz pozostałym członkom wspaniałej ekipy produkcyjnej i aktorom.

Dział ds. treści i dystrybucji spółki Fox Networks Group oraz spółka FNG Europe & Africa będą posiadać wyłączne prawa do międzynarodowej dystrybucji obu części serialu, który wiosną tego roku zostanie pokazany podczas targów MIPTV.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×