„Deep State”. Mark Strong w nowym serialu stacji FOX!

Mark Strong zagra główną rolę w pierwszym serialu własnej produkcji FOX NETWORKS GROUP, który zostanie wyemitowany w Europie i Afryce. O czym opowie "Deep State"?

Multimedia

Nowy serial stacji FOX zatytułowany „Deep State”, to trzymający w napięciu thriller szpiegowski. Akcja serialu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Libanie i Francji. To fascynująca historia z elementami dreszczowca i kina akcji obnażająca dwulicowość oraz bezwzględność świata wywiadu, w którym okazywanie skrupułów jest równoznaczne z wydaniem wyroku śmierci na siebie samego i swoich bliskich. Każdy z ośmiu odcinków będzie trwać 60 minut.

Nie tylko "Skazany na śmierć" i "Better Call Saul", czyli co warto oglądać w kwietniu! [GALERIA]Zobacz więcej

Nominowany do nagród Olivera, BAFTA i Tony Mark Strong ("Szpieg", "Wróg numer jeden", "Kingsman- Złoty krąg") wcieli się w postać Maxa Eastona - człowieka, który prowadził kiedyś podwójne życie, a teraz zmaga się ze swoją przeszłością. Po odejściu ze służby postanawia jednak wrócić do gry, aby pomścić śmierć swojego syna, ale zostaje mimowolnie wciągnięty w tajną wojnę obcych wywiadów oraz spisek, którego autorzy mają nadzieję zarobić duże pieniądze na destabilizacji sytuacji na Bliskim Wschodzie.

Raz na jakiś czas dostaję scenariusz, którego nie mogę go odrzucić. Taki jest właśnie „Deep State” - to świetnie napisany materiał. Bardzo cieszę się, że będę pracować z FNG i wystąpię w ich pierwszym serialu własnej produkcji zrealizowanym w regionie. Mój bohater jest niejednoznaczną postacią. To jedna z tych ról, które są bardzo ciekawe. Max jest agentem nieustannie prowadzącym śmiertelną grę, ale jest także kochającym ojcem i mężem, co czyni go fascynującym studium ludzkiego charakteru. Szybka akcja, pełna zaskakujących zwrotów, oraz wielowymiarowe postacie to znaki szczególne seriali, w których sam lubię występować i oglądać na małym ekranie - powiedział Strong.

Do obsady dołączyła także Karima McAdams ("Fearless", "Wikingowie"), którą zobaczymy w roli Leyli Toumi, błyskotliwej i nieustępliwej agentki z elitarnego wydziału służb specjalnych. Zdjęcia do serialu rozpoczną się w maju 2017 roku. Reżyserem "Deep State" będzie Robert Connolly. Autorami scenariusza są Matthew Parkhill (Twardzielka), Simon Maxwell (American Odyssey) i Steve Thompson (Sherlock, Dr Who). Za scenografię odpowiadać będzie Pat Cambell, a operatorem będzie David Higgs. Pomysłodawcami serialu, który zostanie wyprodukowany przez spółkę Endor Production dla FOX Networks Group Europe & Africa są Matthew Parkhill i Simon Maxwell. Obowiązki producenta pełni zwyciężczyni nagrody Emmy, Hilary Bevan Jones.

Najlepsze seriale - marzec 2017. Co było hitem? [GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×