"Deep State". Wiemy, kto dołączył do Marka Stronga

Rozpoczęła się produkcja nowego serialu "Deep State", w którym główną rolę gra Mark Strong. Poznaliśmy właśnie kolejne nazwiska obsady.

Multimedia

Przedstawiciele FOX Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosili, że rozpoczęła się produkcja szpiegowskiego serialu "Deep State". Do jego obsady dołączył właśnie brytyjski aktor Joe Dempsie. Wcieli się w rolę Harry’ego Clarke’a, niezwykle zdolnego tajnego agenta, którego praca kłóci się z wyznawanymi przez niego zasadami moralnymi. Miliony widzów zapamiętały go jako Gendry’ego z popularnego na całym świecie serialu "Gra o tron".

– Serial „Deep State”, którego pomysłodawcami są Matthew Parkhill i Simon Maxwell, to thriller z wielką polityką w tle i mistrzowsko zawiązaną intrygą. Bardzo się cieszę, że będę mógł przenieść ich pomysł na mały ekran. Hilary Bevan Jones i Tom Nash tworzą świetny zespół na planie i poza nim. Jestem ogromnie zadowolony, że będę miał okazję zagrać w serialu, przy którym pracują tak wielkie nazwiska jak reżyser Rob Connolly i aktor Mark Strong, a w którym Karima McAdams zagra pierwszą w swojej karierze główną rolę – powiedział Joe Dempsie o dołączeniu do obsady.

Mark Strong w nowym serialu stacji FOX!Zobacz więcej

W jednej z głównych ról w serialu "Deep State" zobaczymy znanego brytyjskiego aktora Marka Stronga ("Szpieg", "Wróg numer jeden") jako Maxa Eastona, byłego szpiega, który wraca do gry, by pomścić śmierć swego syna, ale zostaje mimowolnie wciągnięty w tajną wojnę obcych wywiadów oraz spisek, którego autorzy mają nadzieję zarobić duże pieniądze na destabilizacji sytuacji na Bliskim Wschodzie.

Do gwiazdorskiej obsady dołączyła również Lyne Renée ("Split"). Belgijska aktorka zagra Annę Easton, drugą żonę Maxa, który jest mężczyzną jej życia. Anna, pracująca jako lekarz na oddziale ratunkowym, jest mądrą i życzliwą wszystkim kobietą, jednak jej świat ma już wkrótce lec w gruzach. Lyne Renée jest znaną aktorką teatralną i telewizyjną, a niedawno wystąpiła w głośnym serialu "Madam Secretary".

Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w Maroku, a pod koniec roku produkcja przeniesie się do Londynu. Jako pierwszy wyprodukowany w regionie przez FNG serial fabularny, Deep State wpisuje się w strategię, która zakłada pozyskiwanie, rozwijanie oraz realizację własnych produkcji na poziomie regionalnym.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×