"DeFacto Bosacka". Katarzyna Bosacka wraca do telewizji z nowym programem! Kiedy premiera?

Katarzyna Bosacka, autorka wielu programów znanych z anteny telewizji TVN Style, w tym hitowego "Wiem, co jem", w czerwcu ubiegłego roku w aurze skandalu rozstała się z TVN. Teraz wraca z nowym programem, który zadebiutuje już w marcu. Czy prowadząca pozostanie wierna swpoim zainteresowaniom? Zobacz, co już wiemy!

Multimedia

"DeFacto Bosacka" - odcinek 1. w poniedziałek, 23.03.2020 o godz. 16:15 w TTV! - sprawdź program tv

Już niedługo na antenie TTV nowy program wracającej do telewizji Katarzyny Bosackiej. "DeFacto Bosacka" będzie programem o charakterze poradnikowym, którego formuła porusza zagadnienia związane między innymi z ekologią, higieną, zdrowym odżywianiem oraz funkcjonowaniem w stylu "zero waste".

Katarzyna Bosacka wyrzucona z TVN! Co się stało? Zobacz więcej

Nie da się ukryć, że jestem zwierzęciem telewizyjnym – komentuje Katarzyna Bosacka. Przez przeszło 20 lat mojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się edukacją - żywieniową, konsumencką, zdrowotną, naukową - i przy niej pozostanę. Tym bardziej, że jako mama czwórki dzieci sama jestem żywo zainteresowana, w jaki sposób można na co dzień poprawiać jakość swojego życia – dodaje.

Rozszerzamy portfolio programowe TTV, a obecność Katarzyny Bosackiej w wiosennej ramówce kanału to dla nas możliwość, by wzmocnić ofertę poradnikową stacji – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Jeden z bohaterów odejdzie z programu? Mamy KOMENTARZ! Zobacz więcej

Przypomnijmy, że Katarzyna Bosacka z branżą medialną związana jest od lat. W jej dorobku znajdują się nie tylko programy telewizyjne, które prowadziła na antenie TVN Style - spod jej pióra wyszło również 10 książek o tematyce edukacyjnej.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-new

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×