"Demakijaż". Agata Kulesza o kulisach oscarowej gali i przyjaźni z Katarzyną Nosowską. O co pokłóciła się z Kożuchowską? [ZDJĘCIA]

Agata Kulesza - wybitna aktorka, znana m.in. z filmów „Róża”, „Moje córki krowy”, czy z nagrodzonej Oscarem "Idy" będzie gościem najbliższego odcinka programu „Demakijaż” Krzysztofa Ibisza. Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Demakijaż" w niedzielę, 18.11.2018 o godz. 15:00 w Polsat Cafe! - sprawdź program tv

Na kanapie u Krzysztofa Ibisza tym razem usiądzie Agata Kulesza. Wybitna i lubiana przez widzów aktorka wróci wspomnieniami do lat dzieciństwa i opowie o początkach swojej przyjaźni z Kasią Nosowską.

Znamy się 44 lata. Myśmy śpiewały, w pokoju też, ale wiesz gdzie najlepiej się śpiewało? Na klatce. Kaśka wychodziła z piwnicy, bo to były jej kulisy, ja siedziałam na parterze z misiem. Kaśka śpiewała, ja robiłam za publiczność, czasami śpiewałyśmy razem. Myślę, że żadna z nas nie myślała, że tak za tymi marzeniami sobie pogonimy.

Agata Kulesza opowiada o nowym serialu TVN. Czemu zdecydowała się pracę z Łukaszem Palkowskim? [WYWIAD+WIDEO]Zobacz więcej

Agata Kulesza w "Demakijażu" powspomina też studenckie czasy, gdy wynajmowała mieszkanie razem z Małgorzatą Kożuchowską:

Bardzo dobrze nam się mieszkało, z dużym szacunkiem, mimo tego, że jesteśmy bardzo różne, to pokłóciłyśmy się raz - o to, kto ma zostać z hydraulikami

Jak mówi sama aktorka, na wielkie role musiała trochę poczekać, czy w tym czasie myślała o zmianie zawodu?

Miałam momenty zawahania, takie, że trzeba zmienić zawód, ale nie pamiętam takiego żalu. Nie mam zazdrości zawodowej. Jestem zazdrosna jako osoba, mogę być zazdrosna o ludzi, ale nie jestem zazdrosna zawodowo, bo uważam, że co ma być moje, to będzie.

Marysia, Carmen czy Dusia? Oto serialowe wcielenia Agaty Kuleszy! Pamiętacie wszystkie? [GALERIA]Zobacz więcej

Kulesza w szczerej rozmowie zdradzi również kulisy oscarowej gali, wyzna, dlaczego przyjęła zaproszenie do talent-show i jak wiele później zmieniło się w jej życiu. Zobaczcie pierwszą część tej rozmowy w niedzielę 18 listopada o godz. 15:00 w programie "Demakijaż" w Polsat Cafe.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • kiedy zapowiadana druga część tego wywiadu...? (gość)

    Bardzo ciekawy wywiad więc czekam z zainteresowaniem na kontynuację tej rozmowy. Pani Agata wyglądała podczas tego wywiadu ładnie, bardzo naturalnie. Na wielu galach filmowych wygląda elegancko, z klasą i młodo. Wbrew temu jak często jest obsadzana. W filmach bardzo często dodaje się jej surowości i powagi w wyglądzie. Miło byłoby zobaczyć ją kiedyś w filmie w roli gdzie pokazano by ją od tej atrakcyjnej, pełnej świeżości i mocno kobiecej strony. Bardzo lubię Panią Agatę jako osobę i jako aktorkę i zawsze z ochotą i przyjemnością oglądam każdą produkcję z jej udziałem.

    25.11.2018 15:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×