"Demakijaż". Doda w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem o miłości, pieniądzach i planach na przyszłość [ZDJĘCIA]

Na taki wywiad Doda kazała długo czekać. Krzysztof Ibisz w programie Demakijaż pokazał inną twarz wokalistki. Czy Doda wydoroślała? stała się bardziej wyrozumiała? a może straciła swój pazur? Odpowiedzi na te pytania padną w programie Demakijaż już w najbliższy poniedziałek.

Multimedia

"DEMAKIJAŻ" W PONIEDZIAŁEK, 2.05.2016 O GODZ. 22:00 W POLSAT CAFE!

Dorota Rabczewska zanim stała się DODĄ podkładała głosy w reklamach, była modelką i grała na scenie. W wieku 16 lat podpisała swój pierwszy kontrakt płytowy i od tego momentu jej kariera trwa. Brawurowy styl bycia i życia stał się popkulturowym zjawiskiem. Pierwszą zarobioną większą sumę przekazała na spłatę kredytu rodziców.

Krzysztof Ibisz: - Jaki masz stosunek do pieniędzy?
Doda: - Luźny u siebie, ale u kogoś bardzo szanuje czyjeś ciężko zarobione pieniądze.
Krzysztof Ibisz: - Ile kosztowały buty w których dziś jesteś?
Doda: - Nie pamiętam ale najdroższe buty jakie posiadam to buty Aleksandra McQuina w rozmiarze 40. Ja noszę 37,5 więc proszę zobaczyć jaką byłam próżną wariatką, że postanowiłam je kupić tylko po to żeby je mieć. Co za głupota, to jest idiotyczne i jeszcze zapłaciłam za nie 10 tyś euro. Ale waty napchałam i poszłam w nich na galę Telekamer.

Doda w programie Demakijaż opowie także o jej związkach, między innymi z Adamem Darskim (Nergalem) i ich wspólnej walce z jego chorobą. "Ja byłam wtedy skupiona na wykonaniu zadania. Nawet nie zauważyłam że schudłam wtedy 10 kg i straciłam połowę włosów. Mnie ta historia do niego zbliżyła ale jego chyba oddaliła ode mnie" - wyznała.

Krzysztof Ibisz: - To gdzie Ty znajdujesz tych mężczyzn?
Doda: - To oni mnie znajdują, ja ich nie szukam, ja nie poluję na facetów. Facet jest jak tramwaj przyjedzie następny więc nie biega się za tramwajem.
Krzysztof Ibisz: - Dlaczego rozstałaś się ze swoim ostatnim chłopakiem Emilem?
Doda: - Bo wiele rzeczy ukrywał przede mną. Rozstałam się z nim pół roku temu, a on wciąż jest obecny w moim życiu i ten jego zawzięty charakter wciąż czuję na swoich plecach. Ostatnio przysłał mi pismo od prawników, że żąda zwrotu wszystkich prezentów które mi podarował na urodziny, gwiazdkę itd.
Krzysztof Ibisz: - No ale Ty honorowa jesteś to pewnie oddasz.
Doda: - Słucham?! Sposób w jaki on chce je z powrotem jest po prostu okropny. (…) mamy traktować się teraz jak wrogowie na zasadzie, że wszystko co w ten związek zainwestowałem masz mi oddać. Mnie nigdy by do głowy nie przyszło żeby prosić o zwrot. Byłoby mi wstyd i głupio.

Doda oczywiście opowie także o swojej największej miłości czyli... W tym roku minie 15 lat jej obecności na scenie. Jakie ma plany, nowe pomysły i kiedy spotka się z niedawno reaktywowanym zespołem Guns N'Roses w starym składzie i co z tego wyniknie?

Komentarze

Skomentuj
  • jan (gość)

    a kogo go.....no to obchodzi jesdno warte drugiego

    01.05.2016 19:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×