"Demakijaż". Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w programie Krzysztofa Ibisza. Zdradzili, kto ma większą ochotę na seks!

Już w Niedzielę Wielkanocną kolejny odcinek programu "Demakijaż" w Polsat Cafe. Tym razem Krzysztof Ibisz zaprosił "młodą" stażem parę medialną, którą połączył program telewizyjny. Co zdradzili Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak?

Multimedia

"Demakijaż" w Niedzielę Wielkanocną, 12.04.2020 o godz. 15:00 w Polsat Cafe! - sprawdź program tv

Gdy kilka miesięcy temu widzowie Polsatu zaczęli śledzić losy dwojga singli Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka nie domyśliliby się, że tę dwójkę może połączyć miłość. Ona – zawodowa tancerka z Legionowa leczyła rany po długim i traumatycznym związku, On – torunianin, kilkukrotny Mistrz Polski w tenisie, który po rozstaniu z partnerką rzucił się w wir życia towarzyskiego. Zupełnie różni także pod względem temperamentu. On na wszystko musi mieć plan, ona żyje emocjami. Jednak im bardziej się poznawali, tym mocniej ich do siebie ciągnęło.

Sylwia Madeńska chwali się metamorfozą! Ile schudła zwyciężczyni "Love Island. Wyspa miłości"?Zobacz więcej

Po wygranej w programie przyszło im zmierzyć się z rzeczywistością. Zapytani przez Krzysztofa Ibisza o kryzysy odpowiadają zgodnie, że mają za sobą jeden na tyle poważny, że ich wspólna przyszłość zawisła na włosku. Przyczyniły się do tego między innymi wyczerpujące treningi do "Tańca z gwiazdami", w których para brała udział. Na szczęście oboje wyszli z tego nie tylko obronną ręką, ale nawet silniejsi.

Aby dowiedzieć się więcej o codzienności i relacji pary Krzysztof zapytał m.in. kto robi śniadanie, Kto więcej wydaje, kto więcej zarabia, a nawet kto ma większą ochotę na seks i kto pierwszy wyciąga rękę na zgodę.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak ofiarami klątwy "Tańca z gwiazdami"?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ciekawe czy przez cały sezon gośćmi będą wyłącznie pary (gość)

    Nawet jeśli nie to nie pierwszy duet w programie. Zwykle jednak gośćmi programu są panie. Bardzo chętnie obejrzałabym odcinek z Iwoną Cichosz. I może Anetą Zając gdzie opowiedziałaby o swojej podwójnej roli w serialu Pierwsza miłość. Za tę nowszą rolę czyli postać Dominiki mogłaby być nominowana do Telekamer. Pozostając jednak przy samym programie uważam, że ciekawy byłby też cały sezon z panami jako gośćmi. Do tej pory był chyba jeden taki odcinek. Wówczas gościem był Popek. Ogromnie ucieszyłby mnie i interesował np. odcinek, w którym gościem byłby Stefano Terrazzino. To bardzo interesujący człowiek. Zwłaszcza teraz taki odcinek byłby bardzo na miejscu, bo zaledwie kilka dni temu minęło 15 lat pobytu Stefano w Polsce. To naprawdę dobry materiał na ciekawą rozmowę.

    20.04.2020 13:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×