"Demakijaż". Urszula Dudziak zdradzi Ibiszowi swój sposób na młodość!

W kolejnym odcinku programu "Demakijaż" gościem Krzysztofa Ibisza będzie energiczna, zawsze uśmiechnięta… po prostu jedyna w swoim rodzaju – Urszula Dudziak! Wokalistka opowie m.in. o tym, jak znalazła mężczyznę swego życia oraz o seksie w dojrzałym wieku! Zdradzi też swój sposób na młodość! Zobacz!

Multimedia

"Demakijaż" w niedzielę, 17.03.2019 o godz. 15:00 w Polsat Cafe! - sprawdź program tv

Urszula Dudziak opowie o tym, jak znalazła mężczyznę, na którego czekała całe życie. Jego zdjęcie zobaczyła w telefonie koleżanki i natychmiast zapytała o jego numer, zadzwoniła, zaprosiła go na kawę, a gdy już przyjechał do Warszawy, ona się nie odezwała. Ale spotkali się raz jeszcze… i teraz tworzą szczęśliwy związek:

Bogdan jest zupełnie inny od innych. To jest pierwszy mój partner życiowy, który właściwie wszystko potrafi. Cały czas mnie zaskakuje. Traktuję ten związek jako nagrodę.

Bohater programu "Wyjdź za mnie" wciąż szuka miłości! Pomoże mu Maria Konarowska?Zobacz więcej

Prowadzący poruszy też w programie temat seksu w dojrzałym wieku, który w Polsce jest tematem tabu. Jakie zdanie na ten temat ma Urszula Dudziak?

Uważam, że musimy zmienić myślenie, bo seks to jest istota życia, to jest to źródło życia i możemy cieszyć się seksem, dopóki się ruszamy (śmiech). Ten seks to nie jest już taki hardcore jak kiedyś, teraz już jest na zupełnie innym poziomie, delikatniejszym, mistycznym, trochę z innego świata, piękny. Nie żałujcie sobie.

Macademian Girl o swoich korzeniach, rasizmie i pierwszej miłości!Zobacz więcej

W programie wokalistka i kompozytorka zdradzi też swój sposób na młodość, którą ma w sobie:

Bardzo ważne jest, by być zajętym. Ja nie wiem, co to jest nuda. Wstaję rano i już wiem, co mam do zrobienia. Ale najważniejsza to jest dobra myśl, stan umysłu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jack (gość)

    Okropna egzaltowana,stara nied....bana baba.Denerwujaca dzidzia piernik z jednym,do znudzenia przebojem.

    17.03.2019 15:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×